Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az ember érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ember érezheti többször, hogy valaki tényleg az igazi?

Figyelt kérdés

2 és fél évig voltunk együtt a barátommal és szakított egy hónapja, de én azóta is azt érzem, hogy tényleg Ő az igazi és minket egymásnak teremtettek csak most egy kis idő kell. Mondjuk azóta összejött egy lánnyal, de én még így is azt érzem, hogy nekünk közös jövőnk van.

Mit gondoltok erről? Mert Ő is azt mondta még anno, hogy minket egymásnak teremtettek.



2015. dec. 25. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem õ volt az igazi.
2015. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem sokszor, de voltam már így, hogy azt gondoltam "az igazi" az illető. Később kiderült, hogy nagyon nem.


Az, hogy más valakivel megcsal, az már a részéről egy továbblépés, csak barátként néz már vissza. Rendbe jöhet, de itt te meg lettél alázva, és nem tekintett igazán fontosnak. Sajnos. Nem mindig az érzések amik a döntőek, hanem az, hogy kölcsönösek a dolgok, és fontosak vagytok egymásnak akkor is, amikor sok a gond, és a teher a hétköznapokban.

2015. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy Ő az igazi!
2015. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már harmadszorra érzem :"D Az első ilyen platói volt, de évekig szerettem, utána volt egy futótűz kapcsolatom, de a srác elhátrált a nehézségek elől, most pedig...perfect :"D


20/L

2015. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értve hosszabb távú kapcsolatban.
2015. dec. 25. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ő már mással van, akkor nem ő volt az igazi. minél hamarabb lépj tovább te is és keresd meg a következőt, aki igazibb lesz nála, de még ő sem biztos, hogy az igazi, mert őt lehet, hogy csak mégtöbb csalódás után fogod majd megtalálni.
2015. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!