Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hittem, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, hogy terhes vagyok és azóta újra beszélgetünk. Mi legyen? Ti adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk pár hete, nekem az volt az első. A dolog maga jó volt nagyon, az már kevésbé, hogy utána lekoptatott. Mármint számítottam erre, meg minden, csak azért na...

Aztán tegnap beszélgettünk chatcsoportba és valamire írtam, hogy "én karácsonykor is a mikulást várom", ezen nevettünk 2 mp-et, utána ennyi volt. Erre rám ír a srác, hogy ezt mire írtam, én meg mondtam, hogy na vajon miért... Erre elkezdte mondani, hogy csináljak tesztet, de nem értette, hogy biztos nem megyek ilyen hidegben tesztért, erre idejött kocsival és hozott egyet. Aztán elkezdett vízzel itatni, hogy valamit produkáljak, közben a szobámban beszélgettünk, ami fura volt, mert a közös éjszakánk óta kerültem. Negatív lett, de akkor kitalálta, hogy mi van, ha rossz a teszt, így ma, karácsony délelőtt elmentünk az orvosomhoz, aki megnyugtatott, hogy nem vagyok terhes, valószínűleg csak a kicsit gyilkos diétám és az antibiotikum-kúrám miatt késik. Aztán a kocsiban mondta, hogy nem érti, miért diétázom, így is jól nézek ki. És azóta beszélgetünk. Nem nyomul, meg semmi, csak ő is ír nekem és én is neki. És úgy érzem, kezdek belezúgni...


18L


2015. dec. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem te adsz neki esélyt,drága...

Beparázott,h felcsinált,de mivel megnyugtattad,így nincs miért veled foglalkoznia!

2015. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért írogat és szeretne velem ebédelni? :)
2015. dec. 25. 21:57
 3/4 omba ***** válasza:
"És úgy érzem, kezdek belezúgni..." - mert egyre bunkóbb?
2015. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értsd: szeretne megint megb..szni! :-D
2015. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!