Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszabb egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb egy olyan pasival együtt lenni, akinek még 25 éves korára se volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Magasan van nála a léc, elég válogatós volt külsőre, belsőre és nehezen ismerkedik.
2015. dec. 26. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
A tapasztalatok hiánya miatt rosszabb. Az emberek egy sor hibát elkövetnek a párkapcsolatokban, amikből jobb esetben tanulnak idővel, és akinek már volt kapcsolata, azzal (talán) kevesebb hibát követhetünk el. Természetesen sokan több kapcsolattal a hátuk mögött is beleesnek ugyanazokba a hibákba, ez is igaz.
2015. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A nőknek tapasztalt vén róka kell, biztos nem előny.
2015. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
#2 nem kell vén, nekem inkább fiatalabb kell, mert még rugalmasabb.
2015. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ha szerelmes lesz, nagyon kívánja a lányt akkor is gond a tapasztalatlanság?
2015. dec. 26. 18:20
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Hányszor sikerült valamit elsőre jól csinálnod (főleg olyat ami a legtobb embernek egy életen keresztul nem sikerul)?


Ezért gond a tapasztalatlanság. 25 öves korára a legtobb fiú már 10+ kapcsolaton túl van. Persze nem mindenki tanul a hibakbol, van aki ismételgeti :)

2015. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
magasan van nála a léc XD ezen bekészültem
2015. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, itt is az eltelt évek és a szakmai tapasztalat számít. Hisz manapság a párkapcsolat másodállásnak számít.


egy 25F akinek nem volt bnője

2015. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez totál emberfüggő és hogy mennyire komolyak az érzelmek.lehet, hogy okozna problémákat. de engem nem zavarna, ha csak ennyi a gond. és valahogy ugy vagyok vele, a lelkem mélyén, hogy ne menjen át előttem 20 nő valakin.
2015. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, és sokszor egy szakitás vagy rossz tapasztalat lelki sérültté teszi az embert, ezt is bele lehet akaratlanul is vinni egy uj kapcsolatba. szóval emiatt is nézőpont kérdése, hogy tényleg rossz-e a tapaszalatlanság.
2015. dec. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én már azt keresem akivel családot alapíthatok. Az ember jellemzően nem az első komoly kapcsolatával mard együtt - valamelyik fél egy idő után kíváncsi lesz, megunja stb. Jobb ha midnkét fél tapasztalt. Nem jönnék össze olyannal akinek én lennék az első. Persze a szerelem nem döntés kérdése szóval végülis ennyire egyértelműen nem tudom memondani.
2016. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!