Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nem lenne nagyon barátnője és ezért sokszor csak veletek akarna lenni? Emelett együtt is élnétek?

Figyelt kérdés
Nagyon nincs barátnőm. Annyiszor megbíztam mindenkiben és csak kihasználtak. Volt,hogy észre sem vettem,hogy kibeszél az egész osztály előtt,én meg még a 20.ilyen után is ugyanúgy barátnőmnek tartottam. Már nem is merek barátkozni. A Fiúk pedig mindig többet akarnak. Most van egy párom másfél éve együtt vagyunk,de mostanában csak a gépnél ül és játszik. Mindent próbálok megcsinálni amit szeretne vagy csak úgy,hogy kedveskedjek neki. Főzni tanulok,hogy majd a későbbiekben miután elvégeztem a sulit én tudjak neki főzni,igazából ezt élvezem nagyon. Kitakarítok,mosogatok az utóbbit is szeretem. Mit gondoltok nagyon rá tapadok? Sokszor gonoszkodik,ha valamit elrontok,de olyankor próbálok nem megszólalni csak,hogy Nehogy veszekedés legyen belőle.

2015. febr. 11. 20:35
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Nem,én szeretem,ha a "nyakamon lógnak".
2015. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajom is ilyen, és az agyamra megy vele. Get a life!
2015. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. febr. 11. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha szeretsz főzni (nem kell feltétlenül hogy tudj is) akkor próbálj meg egy ilyen sütés-főzéses tanfolyamot ahol lehet tudsz majd új barátokat is szerezni
2015. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy majd egy ilyenre Elmegyek,de egyenlőre fontosabbnak tartom,hogy a sulim jól menjen.
2015. febr. 11. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:

nem ertem miert gondolod rossznak a veszekedest..

akkor legalabb kiderulne, hogy mi zavarja ot.. es nem kene ide kiirnod :D

a kommunikacio mar nem divat?

2015. febr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdezem,hogy mi a baja,ha látom,hogy valami van. Én szép szóval nyugodtan akarok kommunikálni,majd ha úgy veszekszik,hogy engem nem hord el közben csak mert épp véletlenül nem vittem ki még a piszkos zoknit a szobából,mert ezt észreveszi de ha kitakarítom és akkor kiviszem mikor még kb le se vettem na ezt nem veszi észre és sztem jó,hogy nem akarok veszekedni,hogy le életképtelenezzen vagy esetleg szutykozzon mert ez idegességében megy neki.
2015. febr. 13. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor veszekedtem a barátommal egyszer sem hordtuk le egymást, nem volt semmi csúnya beszéd sem...

Akkor jegyezd meg neki legközelebb, h a jót nem veszi észre csak a rosszat? ezt lehet poénosan is megjegyezni v akármi..

2015. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy mostanában ilyen,de hogy miért azt nem tudom.. És ha elsírom magam akkor én megjátszom magam meg ilyesmi. Mondtam már neki meg azt is,hogy velem ne merjen így beszélni erre azt mondta,hogy én ezt érdemlem meg..:( jó neked én úgy szeretem a párom és olyan rossz érzés elveszi a kedvem ilyenkor az élettől! :(
2015. febr. 13. 22:55
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátod egy paraszt akkor.. sajnálom, ha szereted akkor elviseled... hát nem tudom

egyszer vágj neki vissza te is ilyet, kiderűl majd, hogy neki, hogy esik.. jobbat nem tudok, ne haragudj

Bár szerintem ha ilyesmin kiakad amit mondtál..egy koszos zoknin..akkor más van a háttérben, szerintem.

2015. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!