Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszabb egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb egy olyan pasival együtt lenni, akinek még 25 éves korára se volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Magasan van nála a léc, elég válogatós volt külsőre, belsőre és nehezen ismerkedik.
2015. dec. 26. 18:14
1 2
 11/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az adott kapcsolat mindig a két félen múlik, akik épp részt vesznek benne. Én nem értek egyet ezzel a "tapasztalat" dologgal.


De tény, hogy lányok ebben a korban szeretik ha férfi már bizonyos tapasztatott fel tud mutatni.


Szóval ha képes vagy a partner felé nyitott lenni és működik a kommunikáció és a bizalom, akkor mindegy, hogy 20 csaj van mögötted vagy 0.

2016. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azon leszek, csak találjam meg! :)
2016. jan. 23. 11:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolom ennyire bonyolultnak a szerelmet es parkapcsolatot, annyira talan nem fogok senkit szeretni mint az elsot, de az elet velejaroja a fajdalom, es sok hibat elkovettem a kapcsolatban, amit nem gondoltam annak, mivel nem is az, de a jovoben ugyelek ra, h ne kovessem el, pedig mindig ezt kivanjak az emberek amirol kiderult h nem jarok jol vele, tehat ezt is okosan kell csinalni.
2016. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"25 öves korára a legtobb fiú már 10+ kapcsolaton túl van"

Max a nagymenőknél van ez így. Ha 15 évesen lesz először barátnőd akkor évente kell másik hogy 25 éves korodra elérd a 10-et és senki se fog komolyan venni ha megtudja hogy évente volt másik barátnőd.

Sokakat ismerek akiknek max 1-2 barátnőjük volt 25 éves korukig de van akinek egy se. Nekem is csak 1 volt és 25 vagyok.

2016. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kompenzálhatod az érzelmi intelligenciád fejlesztésével.
2016. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ha tudsz egy lányt találni aki elnézi neked a kezdeti baklövéseid és segít, hogy jól csináld a dolgokat akkor szerintem még előny is, mert az elsőt még őszintén, tiszta szívedből szereted, mindent megadsz neki és nem gondolsz arra, hogy ő máshogy érezne. Persze ha nem megfelelő a csajszi akkor ennek igen nagy koppanás a vége, de ez van.


Nekem 22 évesen volt először kapcsolatom egy olyan lánnyal aki már 7-8-on túl volt és ő mindössze annyit hozott az előző kapcsolataiból, hogy nem tudta elhinni, hogy tényleg szeretem, ezért pedig több mint fél évig teljesen egyoldalú volt a dolog.


24f

2016. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!