Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy nő csak a férfi pénze/állása/kora/esze miatt vonzódjon hozzá?

Figyelt kérdés

Itt most nem a pénzéhes nőkre gondolok, akik tudatosan keresnek maguknak gazdag pasit.


De ezt vettem észre a tanár/diák, főnök/beosztott kapcsolatban is. A lányoknak sokszor olyan tanár tetszik, akik mellett magánemberként elsétálnának az utcán, vagy unalmasnak tartanák.

Vagy egy sportcsapatban: előbb-utóbb valaki elkezd vonzódni a férfiedzőhöz, még ha mondjuk csúnya is.

Vagy beszélhetünk akár életkorról is: egyes nőkek csak azért akad meg a szemük egy férfin, mert "az apjuk is lehetne", de ha a fiatalabbkori énjük kérte el volna őket, nemet mondanának.

Vagy ha a pasi gazdag - a nő a pénze miatt kezd hozzá vonzódni, nem feltétlenül tudatosan.


2015. dec. 27. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Az esze miatt biztosan nem, az egy nőnek se számít, a többi elképzelhető.
2015. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Pénz, hatalom, erő.... Ezek mind imponáló dolgok. Az állatvilágban sem mindegy, kié a legnagyobb territorium. Itt sem kell csodálkozni. 26L
2015. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki mellett elsétálnék az utcán, de jobban megismerve tetszik, annak az egyénisége fogott meg, nem a külseje. Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valakihez akkor kezd vonzódni az ember, amikor jobban megismeri. A példáid közül ez a tanárra és az edzőre vonatkozik (tanárom nekem is tetszett már, pedig elsőre nem tartottam jóképűnek, csak amikor az óráin láttam, milyen intelligens és jó humorú. De ez egyetem volt, alig volt idősebb nálam.)


Az apakomplexus megint egy külön dolog, akik az idősebb férfiakhoz vonzódnak (és nem a pénzért), azok lelkileg sérültek szoktak lenni.


Aki a gazdag pasira hajt, arról meg megvan a véleményem.

2015. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tanárnál meg az edzőnél, esetleg a főnöknél is nem arról van szó, hogy jobban megismeri és megtetszik neki. Hanem hogy azért vonzódnak hozzájuk mert a "felettesük", de ha már nem az edzőjük, tanáruk, vagy főnökük akkor elmennek mellette az utcán.


Mondtam, hogy nem arról van szó, hogy ezek a nők direkt pénzes pasikra hajtanak. Nem is az, hogy kihasználnák őket. Csak valahol tudat alatt jobban kezdenek hozzájuk vonzódni, ha van pénzük.

2015. dec. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!