Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egy hatalmas csalódáson van túl, és van egy lány, aki szereti őt, és tudja is, viszont elutasítja, mert nem akar kapcsolatot. Idővel elképzelhető, hogy megenyhül a szíve és a lánnyal kapcsolatot alakít ki?

Figyelt kérdés
illetve még szerintem nincs túl rajta
2014. aug. 27. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adott nővel nem fog tudni normálisat.
2014. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de miért?
2014. aug. 27. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Mert a férfiak olyanok, hogy " meglátni és megszeretni egy pillantás műve".

Nem voltál olyan hatással rá.


A nőknél ez másképpen van, de a pasiknál mindig igy.

2014. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 leírása szerintem igenis hülyeség. Annyira szeretnek általánosítani, de közben csak a saját tapasztalataikat, szemszögüket képesek közvetíteni.

Én azt mondom, hogy összejöhet.


Kicsit béna hasonlat, de mikor meghalt a kutyám, ránézni se tudtam másikra, végképp nem szeretettel tekinteni rájuk. Talán neki is hasonló most. Azt mondod hatalmas csalódás. Akkor idő kell neki és kész.

2014. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!