Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha folyton az exemről kérdezget?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a mostani párommal. A múltkor szóba kerültek a régi kapcsolataink, azóta is folyton az exemről kérdezget.


Nagy szerelem volt, rajongásig szerettük egymást a párommal, de sok apró hülyeség miatt elromlott a kapcsolat. 1,5 éve semmit sem tudok a srácról. Nem beszélünk, barátokon keresztül sem.


Pár szóban elmondtam, hogy szép volt, jó volt, vége lett, de a mostani párom mindig többet szeretne tudni.


Ez engem zavar, mert:

- Imádom a mosatni páromat: a hátát, a hasát, ahogy a kávét issza, mindent.

- Ex nem fog visszajönni, akkor sem, ha nem tudom mi történik.

- Nem akarok a volt páromról rosszat mondani, mert tisztelem, szeretem, és büszke vagyok a kapcsolatom jó időszakára (tőle tanultam vezetni, integrálni, és kenyeret sütni, ezen nem tudok változtatni...).


2015. dec. 27. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, miért kíváncsi ennyire.
2015. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel tudja h nagy szerelem volt, lehet csak egy megfelelési kényszert váltottál ki belőle, hogy szeretne ugyan olyan jó lenne, vagy jobb lenni...

Vagy esetleg a hibákra kíváncsi, hogy ne essen ugyan abba a csapdába mint exed...

Le kellene ülnöd vele és ezt elmondani neki, vagy legalábbis megbeszélni...

Te is engedhetsz és ha úgy érzed mesélhetsz neki róla mikor eszedbe jut egy érdekes történet pillanat...

Minden esetre próbáld vele megértetni h lezártad az időszakot végleg és ne próbáljon megfelelni azon kapcsolatnak ami volt, főleg nem görcsösen... Te azért szerettél bele mert aki, nem azért mert az exedet láttad meg benne, ha jól vettem ki az írásodból...

Remélem volt értelme a válaszomnak 24/F

2015. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Előttem szóló, köszönöm! :)


Arra nem is gondoltam, hogy ez van a háttérben :)!

2015. dec. 27. 11:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban nem árt kommunikálni, akkor nem kell kiírogatnod ilyen kérdéseket idegen embereknek.

De én az első hozzászóló voltam, ne köszönd meg a válaszom.

2015. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem normálisnak normális, csak azt jelzi , nem bizik önmagában. én hasonló helyzettel küzdök, a jelöltemnek tele van a facebook-ja szerelmes képekkel , kommentekkel, utazások emlékeivel, romantikával. igen, sz.r érzés. nem mindenkinél zavar, mivel Ő nagyon komolyan érdekel, nála zavar, a többi volt szerelmemnél nem zavart volna vagy nem zavart. a lelke mélyén azért sok ember arra vágyna,hogy ő legyen az első nagy szerelem a másiknak, nem menjenek át se fizikailag, se érzelmileg előtte 30-an a szerelmén, ő legyen a különleges neki..stb. a szerelem önző és kisajátitó érzés is, tök más, mint egy baráti vagy más emberi viszony, ahol soha senkit nem zavar, hogy rajta kivül voltak,vannak,lesznek még tucatnyian..
2015. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért köszi :), csak hirtelen azt hittem, össze tartoztok ti ketten :).


Kommunikálunk, beszélgetünk sokat, csak jó lett volna, ha valaki kívülről is lát minket. Kicsit furcsa, ahogy a mostani párom letapogatja a volt kapcsolatunkat. :)

2015. dec. 27. 12:42
 7/10 A kérdező kommentje:

12:19


Tele van a facebookja szerelmes képekkel?! - szerintem ez gáz. Én az én "emlékeimet" eltüntettem, nem csak facebook-ról, de a lakásból is. Szerintem _ezen_ jogosan vagy kiakadva.


Nálunk más a helyzet. Én direkt egy teljesen új kapcsolatot akarok, a régi nélkül, de ő kiássa.


Viszont... Szerintem az a normális, ha az ember szakítás után nem őrizgeti nyilvánosan a Face-n ezeket a dolgokat.

2015. dec. 27. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:

nem az övé van tele, hanem a lányé - de tudod, amiről tudsz, az fáj. nekem ő volt az első nagy szerelmem csak jó messze sodort az élet sok-sok évre, ezért nála nem tudok ezekkel mit kezdeni. nem mindenkinél zavart ez engem.

visszatérve rád, sztem normális a barátod, csak talán, te pragmatikusabban kezeled ezt a helyzetet, ő meg érzelmi alapon.ezen dolgozni kell, hogy ne legyen benne tüske.

2015. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... szóval elirtam az első kommentemben, nem az ő fb-ja van tele velük
2015. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Asszem értem...

Hát, nem tudom, remélem, kiheverjük valahogy.

2015. dec. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!