Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a bátyám legjobb barátjába, de ő bevallotta, hogy (nem teljesen de) meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őt és szeretem is. Ezt elmondtam a bátyámnak, aki jó barát lévén elmondta neki. Eddig nem lett volna baj, de tegnap rám írt, hogy a bátyám mondott neki valamit és igaz-e, én meg mondtam neki, hogy hát igen. Itt jött viszont az a fordulat, amire nem számítottam. [Ő egy helyes fiú, nem az a menő típus, de kedves, jófej, de ha kell határozott (annak ellenére, hogy 15 évesnek néz ki, pedig 17).] Szóval amit elmondott az eléggé furcsa volt. Elmondta, hogy szerelmes az egyik szintén fiú barátjába (akit én is ismerek már jó pár éve) és ez valószínűleg viszonzott, de más fiúra nem tud így gondolni. Én teljesen zavarba jöttem és írtam neki, hogy hadd gondolkozzak el ezen kicsit, mondta, hogy oké, megérti. Én vagyok az első, akinek elmondta. Mit tegyek? Mi lenne helyes??

2014. aug. 4. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem a bátyádba szerelmes?
2014. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. aug. 4. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne tenned? Ez van, nem te érdekled, ilyen előfordul.
2014. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor ő csak kb 28 fokos?
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

semmit

jelen esetben mindegy hogy meleg vagy sem, akkor is másba szerelmes

de ha neked bevallotta, biztos jó barátok lehettek, ezt kár lenne veszni hagyni emiatt

2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

A meleg szidók meg minek írogatnak ilyen helyekre???

2014. aug. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!