Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összebújva vagy külön alvás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva vagy külön alvás. Számít nálatok?

Figyelt kérdés

Mi mindig úgy alszunk el, hogy ölel közben a barátom, de aztán elfordul tőlem.Mostanában minden hajnalban felkelek és nem is tudok addig elaludni míg nem ölel meg.Általában addig mocorgok, forgolódok míg átölel, utána egyből vissza tudok aludni.Le akarok erről szokni, de nem tudok. A másik, hogy reggel, ha ő kell fel hamarabb akkor sem az az első, hogy megölel, hanem megy cigizni vagy inni, stb és majd csak utána jön hozzám.

Nem vagyunk már gyerekek és tudom, hogy ez gyerekes, de nem direkt csinálom. Szerintetek erről le lehet szokni?


2015. dec. 30. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet persze. Nálunk is ez a helyzet. Barátnőm elvárná, hogy egész éjjel öleljem, de az képtelenség, mert egyrészt elzsibbad a karom, ha nem fordulok át, másrészt, ha elalszom, már nem én irányítok, forgok össze vissza :D
2015. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

A volt barátomnál mindig akkor következett be, hogy elfordult és nem keresett az ágyban, mikor valami baj volt a kapcsolatunkkal, de még nem mondtuk ki, csak éreztük, hogy valami zavar van. LEhet, ezért olyan fontos neked a dolgok.


A másik lehetőség, hogy egyszerűen így kényelmes neki :D. Szerintem mondd el neki, hogy neked mit jelent az ölelés. Akármi van is veletek, az inkább derüljön ki.


Nagyon komolyan mondom, hogy ne tűrj, ne akarj róla leszokni. Elvileg kellene találnotok egy olyan alvópózt, olyan ritmust, ami jó nektek ... :)

2015. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Még soha egyik exemmel sem aludtam összebújva és még mindig élek. N
2015. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az összebújós alvásból nálunk kialvatlanság, meg fájós hát/nyak lett, ezért hamar leszoktunk róla, most csak fogjuk egymás kezét. Reggel viszont össze szoktunk bújni.
2015. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet úgy aludni...Elzsibbad az ember.
2015. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De cuki vaaagy. :D

Biztos le lehet róla szokni. De miért kellene? Zavarja a párod? Ha nem...akkor miért probléma?

Amúgy mi külön alszunk. Én nem szeretem ha a mozgásban akadályozva vagyok, ráadásul csak hason fekve tudok elaludni. :) De éjjelente mikor felébredek, mindig elkapom hátulról a férjem, odabújok hozzá...ráteszem a fejem a fejére...és úgy szundikálok rajta egy kicsit. Annyira jó! :D

2015. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Édes vagy kérdező :D Mint egy kisbaba :P De azért ne puffogj, hiszen este úgy alszotok el, hogy ölel. Én is imádtam mindig is így össezbújva lefeküdni az ágyban este, de mindig eljött az a pont, amikor már kezdtünk elálmosodni, olyankor sosem volt sértődés abból, ha mindketten elfordultunk egymástól. Így volt mindig is kényelmes. Szerintem feleslegesen drámázol.
2015. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elképzelni úgy az életem, hogy ne összebújva aludjunk. Szerencsére a párom se. :)

Ha párodat nem zavarja, szerintem ne akarj erről leszokni. :)

2015. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ritkán van olyan,hogy összebújva alszunk. Egyrészt mostanában én kerülöm,mert félmeztelenül szoktunk aludni,és egy idő után összeizzadunk, összetapad a bőr,pedig én nem vagyok annyira izzadós, a barátom meg takaró alatt nagyon tud izzadni, ezt vettem észre.

Másrészt ő csak és kizárólag a hasán tud elaludni :D

Vannak kivételek,mikor "kifli pózban "fekszünk, de ennél az alvó póznál mindig én fordulok oda hozzá,és ő van nekem háttal. Nekem ez nagyon kényelmes tud lenni,mert hozzátudok búlni ,és támaszt, szóval kényelmes. Ő viszont egy két percnél tovább nem bírja és elfordul,ha éppen ő ölel át és én vagyok neki háttal, szeritnem ez azért van,mert ilyenkor a karját is a fejem alá teszi, valamint ilnyeor a térddei összeérnek,és szóba került,hogy így ey picit összenyomja a heregolyóit :D ami nem túl kényelmes

2016. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régebben bántott a dolog,hogy nem alszunk összebújva. Most már gyerekesnek tartom, fontos ,hogy midenketten kénylemsen aludjunk,és kipihenjük magunkat másnapra, suli vagy meló miatt.
2016. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!