Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összebújva alvás vagy sem? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva alvás vagy sem? 21L

Figyelt kérdés

A pasim állandóan összebújva aludna velem. Mindig ölelene, meg szoritana magához. Mondtam neki, hogy engem ez zavar, nem lehet mindig úgy aludni, hogy szorit majd meg fojt.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. szept. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elalvásig dörgölőzni jó! Aztán szerteszét.
2011. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fekszünk ahogy mindkettőnknek kényelmes és emellett minél közelebb egymáshoz. Ezen bellül a változatosság szinte végtelen :)


F/16

2011. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig odabújok a karjába, a vállára teszem a fejem és simogatom a mellkasát a pasimnak. Aztán mikor már nagyon elálmosodom arrébb húzódom, de a kezem vagy lábam hozzá kell érjen, imádom a közelségét. :)
2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én képtelen vagyok összebújva aludni,előtte jólesik,de aludni a saját pózomban szeretek hason.
2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régen (volt barátommal) imádtam, ha jól magához húz, úgy, hogy akár levegőt sem kapok, mert ilyenkor éreztem igazán azt, hogy szeret, mert még álmában is közel akar tudni magához... persze főleg a vége felé már vagy embernyi hely volt köztünk, vagy háttal fordult nekem, ami meg iszonyat késdöfés érzést keltett bennem. Szóval én inkább bújnék, párkapcsolatban kifejezetten kiscica vagyok:)

22/L

2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj az összebújással? :O Mi mindig összebújva alszunk, bár még nem élünk együtt, heti 1-2 alkalmunk van együtt aludni. Én imádok Hozzá bújni, érezni az ölelését, számomra pont ezért csodálatos együtt aludni Vele. Ő is mindig magához húz, de azért nem fojtogat :O

A kivételek csak a meleg nyári napok, mikor meztelenül (mivel úgy alszunk) is nagyon összeizzadnánk, úgy pedig nem igazán lehet aludni... Így pl. mikor idén nyaraltunk, a 40 fokos szobában úgy aludtunk, hogy fogtuk egymás kezét, vagy csak egymáshoz simultunk, nem pedig "kiskifli-nagykifliben".

Egyébként nálunk abból is adódik, hogy jól összebújunk, hogy 3 évig csak egyszemélyes ágyon tudtunk együtt aludni, ott pedig nem is lehet nem összebújni. Idén volt először egyikünknél franciaágy, de ott is mindig összebújva alszunk... Nekem ez a természetes és azon csodálkoznék, ha nem bújnánk...

De persze nem vagyunk egyformák.

20/L

2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
75%
Nem összebújva... Szép dolog a szerelem, de aludni kényelmesen is lehet...
2011. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!