Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért oldotta fel a tiltást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oldotta fel a tiltást?

Figyelt kérdés
Másfél év után azt vettem észre hogy az első barátnőmmel újra kapcsolatba tudok lépni,amiket írt nekem,azok is megjelentek. Nagyon szerelmesek voltunk,szóval tiltottak is minket egymástól. Nos én másfél év alatt gyakran gondoltam hogy felhívom,de nem mertem,mert féltem hogy zaklatásnak venné.Most hogy feloldotta rá írtam,de reakció még nem jött. Nem tudom hogy felhívjam-e,az igazság az hogy én még mindig szeretem,és feltámadott bennem minden régi érzés.
2015. dec. 31. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet belül neki is ez játszódott le...
2015. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne reménykedj. Lehet, azért oldotta fel, mert már rég elfelejtett téged, nem táplál irántad már semmit és hát ilyenkor minek legyél tiltva ugye.

Másfél év hosszú idő azért és ezalatt az idő alatt egy okos ember olyanba fekteti az energiáját, ami megtérül.

Az, hogy te még mindig szeretet, az a te gondod, ahelyett, hogy egy másik nő után néztél volna, akivel már most együtt szilveszterezhettél volna.

2015. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!