Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfejteni, hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfejteni, hiába próbálom. Valaki volt már hasonló helyzetben? És ha igen hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Szóval azzal kezdeném, hogy Szeptember elején új suliba/ új osztályba kerültem. Megismerkedtem egy irtó szép lánnyal. Az elején lehetett választani hogy bárki ülhet bárhova, én a lány mellé ültem. Majd elkezdtem vele beszélgetni.. Elégé belemelegedtünk majd megvolt a telefonszám csere és felvettük egymást egy közösségi portálon is. Suliban is folyton beszélgetünk, amikor hazaértem egyből rám írt, vagy felhívott telefonon is.

Egyszer egy órán csörgött a telefonja felvette majd a végén úgy köszönt el tőle hogy "Szia, szeretlek" Egyből rákérdeztem,hogy kivel beszélt (persze nem bunkón) Majd mondta, hogy a pasijával.. Én akkor belül teljesen összeroppantam, de próbáltam tartani magam és nem kimutatni,hogy nekem ez rosszul esik. Novemberben már nem bírtam tovább és elmondtam neki hogy többet érzek iránta mint barátság.. Meglepte a dolog, és csak mosolygót rajta.

Január környékén felhívott zokogva a telefonba hogy bántotta a barátja és elmentem hozzájuk. (addigra már nem volt ott a gyerek.) Próbáltam vigasztalni, ölelgetem stb.

Február 20.-án (Valentin napon) írt egy levelet amiben leírta hogy amióta elmondtam neki hogy többet érzek ő is másképp tekint rám.. Majd amikor elolvastam ránéztem és teljesen zavarban volt elpirult, majd csókolóztunk..

De nem volt azóta semmi több, mert arra hivatkozik hogy, ha összejönne velem akkor lehet utána már nem lennénk jobban.. De én többet érzek iránta még mindig. Elfelejteni nem tudom, próbálom de szinte minden lányban őt keresem

17f



2013. ápr. 10. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz!:( nekem sem menne.:S sok kitartást, amugy az a legjobb, ha valami uj csajt szerzel.. ;) nehéz lesz, de így a legjobb! remélem tudtam segíteni!:)
2013. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is épp ugyanebben a dologban szenvedek. Napról napra egyre nehezebb, de annyit tudok mondani, hogy ha kezem-lábam beletörik, én akkor is küzdeni fogok a szerelmemért. Tedd ezt te is. Amúgy kamaszkorban mindenkivel előfordulnak szerelmi problémák, de idővel megoldódnak.
2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Minekaz144 ***** válasza:
Ha már úgy érzed, hogy tényleg nincs esély bár szerintem ebből még azért lehetne valami. Akkor bele kell törődnöd sajnos. Mivel a lány az osztálytársad így ez nem lesz egyszerű, mert sokat találkozol vele. Én a helyedbe nem adnám fel. Legyél türelmes hátha meggondolja magát.
2013. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nagyon sok érzés kavarog bennem, mert lehet csak így akar lekoptatni de akkor miért írt levelet? De azt megértem hogy nem akarja kockára tenni a barátságot, vagy szimplán meggondolta magát. Nehéz.. a legrosszabb igen, hogy minden nap látom és elégé szarul esik nekem hogy nem lehet köztünk több.
2013. ápr. 10. 21:02
 5/5 anonim válasza:

nekem az egyik baràtnőmnek volt 2 nagyon jo fiu baràtja az egyikkel mindent megosztott a màsikkal pedig majdnem mindent

mind a kettovel osszehott es azota is mind kettovel ugyanolyan a viszonya

bar a baratnom ekkor 12 eves volt es szerintem nem volt annyira igazi a jarasuk

de szerintem sikerulni fog

2013. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!