Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz az olyan párokrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az olyan párokrol, akik összetartozásuk jeleként rendszeresen összeöltöznek, egymásnak és maguknak ugyanolyan ruhadarabot vagy cipőt vesznek? Ez romantikus?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem béna. Én nagyon szeretem, hogy nem vagyunk összenőve a párommal, nem ikreket játszunk, hiszen nem is azok vagyunk. Előfordul, hogy családi, vagy baráti eseményre poénból veszünk egyforma pólót, vagy pulcsit és azt húzzuk fel, de a hétköznapokban semmiképpen!

Azt aranyosnak tartom, ha a pár mindkét tagja hordja a jegygyűrűjét pl. mert ez az összetartozásuk jele, vagy bármilyen apróságot, ami napközben a másikra emlékeztetheti, de nem kell túlzásokba esni szerintem. Én ezen csak röhögnék, fura lenne, ha valaki komolyan gondolná...

2016. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát tiniket is láttam már persze igy, de ismerek egy 29, 32 koru párt, ahol pl. ugyanolyan mintás ing, vagy nyáron ugyanolyan polo ugyanolyan rövidgatyával, vagy ugyanolyan tornacipő és napszemüveg, vagy ugyanolan pulcsi..stb. ilyenek szoktak lenni.
2016. jan. 2. 11:17
 3/9 RRR ***** válasza:

infantilis

de ez csak az én véleményem

2016. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bohócok..
2016. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg se nem gyerekes, se nem bohócos. Nekik ez feltételezem jelent valamit, örömet okoz számukra, hogy így fejezik ki az összetartozásukat. Mindenkinek máás okoz örömet, nincs ezzel semmi baj. Azt tartom gyerekesnek, aki lekicsinyli a másikat az öltözködése, ízlése miatt.
2016. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, ahol a frizurája volt egyforma a párnak. Nekem, mint kívülállónak az ilyesmi csak érdekesség, nekik nyilván sokkal többet jelent.
2016. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint itt is látszik, elég negatív véleménnyel vannak erről az emberek. Szerintem ha érdekelné őket hogy mások mit gondolnak róluk, nem hordanák így a ruháikat. De nem érdekli őket. Nem rontják el egymás örömét más hülye véleméyne miatt. És szerintem EZ a romantikus, nem önmagában az, hogy hasonló ruhát vesznek fel. Nekik ez gondolom olyan, mint hogy másnál mondjuk ha pl. van egy közös számuk, vagy lehet poénértéke van, nem tudhatjuk mi van mögötte. Minden párnak van valami közös dolga, amit csak ők értenek. Aki emiatt hülyének nézi őket, az..Hát, nem túl intelligens.
2016. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Van, mikor jópofa, de szerintem elég kényszeres, és ha sokszor előfordul, azt gondolnám, biztos a sz-r kapcsolatukat kompenzálják így és mutatják ezt a külvilágnak.
2016. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Karenjeans87 ***** válasza:
Szerintem, ez azért rossz, mert mindkettő más más személyiség, s ezt nem mutatják meg. A személyiségük veszik el így. Hisz az öltözékkel üzenünk a külvilágnak.Én személy szerint sose öltöznék össze ha lenne párom. A
2016. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!