Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik ez velem? Mit...

Miért történik ez velem? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 16 éves gimis lány vagyok, aki nagyon magányos.

Régen népszerű voltam, de azóta rájöttem, ha sok ember vesz körül, gonosz leszek, és inkább lemondtam róla, és minden régi, "bunkó" ismerősömtől eltávolodtam. De így már nincs nagyon barátom, és nagyon magányos vagyok. Azóta új osztályba kerültem, de ott sem találok barátokat, egy ideig jóban vagyunk, de aztán kezd elfelejteni, végül csak néha hozzám szól. A volt legjobb barátnőm sem a legjobb már, mert új barátai lettek, mióta új osztálya lett, és elkezdett bulizni, és olyan pasikkal lógni, akik csak azt akarják. Én nem tartottam vele, így már nincs nagyon közös témánk, ráadásul bunkó is lett, de nem merek neki kitálalni, mert így őt is elveszteném. Úgy érzem, mintha taszítanám ez embereket, pedig pont, hogy előnyös külsővel rendelkezem, és bunkó sem vagyok, ha ők sem azok velem. Mit tegyek, hogy ne legyek magányos, és legyenek barátaim?



2013. jún. 27. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat, akiknek hasonló értékrendje van mint neked, ne olyanokkal akarj lógni, akik miatt meg kéne változnod.
2013. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bajom ezzel az, hogy ha találok is ilyet, neki van rajtam kívül sok barátja, és nem sok ideje marad rám, nekem viszont csak ő van. :S
2013. jún. 28. 00:09
 3/3 corall xxx válasza:
Velem is pont ez van hogy nincsenek barátaim 10.es vagyok de tavaly sem voltak és a régebbi barátaim másik osztályban vannak velük is csak néha beszélek. De az osztályom nagy része utál valamiért meg piszkálnak pedig én mindenkivel kedves vagyok, de mar alig beszélek mert kevesen szólnak hozzám, minden órán egyedül ülök.
2014. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!