Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha a sok elutasítások után már nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem baj! 1 idő után érzéketlen érzelem mentes lénnyé formál a sok megalázás vissza utasítás
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudod valamiért úgy érzem ugazából hogy nem érdemlem meg sok lánynak baja van a személyiségemmel meg azzal hogy nem vagyok szép pasi pedig mindig adok magamra
2016. jan. 3. 01:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Na látod, te előttem vagy egy szinttel :)

Én még az elutasításig se tudok eljutni, mert annyira gyáva vagyok, hogy nem is kezdeményezek :D

2016. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én már nem kezdeményezek úgy is ezt kapom: legyünk barátok jaj most nem állok készen 1 kapcsolatra stb stb.. inkább megkímélem magam a vissza utasítástól nem ismerkedek
2016. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem hát én is vissza húzódós típus vagyok de a legtöbben nem szeretik azt bennem hogy rajongok a Japán dolgokért mint pl az anime pedig nekem még mikor kicsi voltam már akkor szerettem a mese filmeket és aztán 2004 felé megismerkedtem az a+ nevezetű tv csatornával is de én e mellett rendes gyors barátkozós vagyok
2016. jan. 3. 01:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekunk nem baj. Neked lesz szanalmas eleted.
2016. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ne ítélj meg senkit amíg megnem, ismerted.
2016. jan. 3. 01:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Annyi embertol hallottam mar hogy "ennyi csalodas utan..". Veletlenul mind csak az egoja fenyezesevel foglalkozott mert tul beszari volt ahoz hogy szembe nezzen a valosaggal.
2016. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd jön valaki aki elfeledteti veled a sok visszautasítást.És újra szerelmes leszel.:-))
2016. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
24 éves leszek de a mesékbe azért nem hiszek
2016. jan. 3. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!