Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves vagyok sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok sosem volt párkapcsolatom és szerelmes sem voltam, van még esély?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem sosem leszek szerelmes,sosem éltem párkapcsolatban. Időnként jó lenne ha lenne vki mellettem,de van mikor jobb szeretek teljesen egyedül lenni.


Ismerkedek,nyitott vagyok. Randizni is randizgatok. De egyszerűen egy férfi sem mozgatott meg.

El vagyok keseredve,hogy én sose fogom a szerelmet átélni :(


23/L


2015. dec. 31. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha sok randid volt, ismerkedsz, és egy pasi se jön be, akkor rakd lejjebb a mércét szerintem :)
2015. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem se volt, de én még a randiig sem jutok el. Érdekes módon képcsere után eltűnik a másik fél.


27F

2015. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, kislány, de én kezdem magam egyre jobban leinni, oszt húzni kéne a házibuliba, meg össze kéne szedni a havert a nappaliból, mert az is békarmolt rendesen.

Ha nem szedsz fel senkit ma este, írj oszt megadom a haverom számát, vasárnapra csak kijózanodik, és pont szingli.

2015. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még van esélyed. Na írj nekem! 23F
2015. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha meguntad a sok perverz hülyét akik elárasztottak a privát üzeneteikkel. 25F
2015. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy fog írni, nem is fog válaszolni a privát levelekre.
2015. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2015. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
45 kg vagyok és 165 cm, de ez hogy jön ide? :D :D
2015. dec. 31. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Mesélj már egy kicsit, hogy mégis mit keresel egy férfiban, meg miket vársz el. Azért ha volt már több sráccal is randi, meg nyitott vagy, felmerül a kérdés, hogy nem feltétlenül a srácokkal van a gond, hanem a magas követelményekkel. Szóval, én kíváncsi lennék és megköszönöm ha leírnád.
2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan negatív vagy, hogy hozzád egyetlen egy épp eszű pozitív srác sem fog oda menni.

Itt picsogsz, ahelyett, hogy buliznál.


Az, hogy ha már egy pasi sem mozgat meg téged, az a te bajod, ha nem találsz bennük semmit.


De ne aggódj, gondolom azért írtad itt ki, hogy ezer számra kapj levelet.

Hisz a problémádra egyedül csak te tudsz válaszolni.

2015. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!