Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy leányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy leányzó Aki elméletileg barátként tekint rám! De ha másik lánnyal alszok akkor hangot is ad, hogy féltékeny! Tud ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy most barát vagy nem barát zónában vagyok! Érdekes egy helyzet Nem tudom járt-e már így valaki ? és Mit tett ?

Igazából Közös az élet célunk és az élethez való viszonyulásunk Jó barátok vagyunk De sajnos Ritkán találkozunk mert két külön városba lakunk!! Tudna valaki segíteni ? Értelmes Válaszokkal ?



2016. jan. 3. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő független vagy neki is van valaki az életében?
2016. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy barát zónában, de valami akadályoz mindkettőtöket. Ha mással alszol, ne várj sokat tőle.
2016. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindketten függetlenek vagyunk!! de ha vele alszok akkor miért alszunk külön-külön ?
2016. jan. 3. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 15?....
2016. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam hasonló helyzetben: egyetemi évfolyamtársamat (akivel csak ritkán beszéltem) egy közös bulizás után elhívtam randira, amire igent is mondott. Viszont előtte egy nappal lemondta, és azóta nem is keresett...


Ezek után egy évvel találkozgatni kezdtem egy másik lánnyal, akiről később kiderült, hogy a fentebb említett csaj lakótársa. És a meglepő fordulat az, hogy ennek a lánynak nekiállt az a csaj, aki engem lekoptatott, hogy miért találkozik velem. Röhej!


Szerintem sok ilyen van: ha 1 srác éppen a "járni akarok vele" határvonal alatt van egy lánynál, akkor a csaj elvárja, hogy a srác jópofizzon vele, viszont az már rosszat tesz az egójának, ha a kis "udvarlója" más lánynak is elkezdi csapni a szelet. Viszont ő szó nélkül összejönne más hapsival, és elvárná, hogy a "kiskutyája" ennek örüljön.


Tudod mit tegyél? Jöjj össze a más lányokkal és xard le ezt a csajt. Ugyanúgy barátzónában vagy nála, csak a kis egóját félti...


27F

2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó, az 1.-vel talán még kellett volna egy-két próbálkozás...
2016. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte hány éves vagyok ? 25 éves !! a lány 21 Akkor most barát vagy nem barát zóna ? és érdemes még energiát áldozni rá vagy hanyagolandó az egész ? Igazából ha nem akar a lány semmit miért féltékeny másra ? Pedig Sok figyelmet szentelek rá És segítek neki amiben tudok De mégis ott van az a bizonyos kis Ha Szócska Ami ha nem lenne könnyebb lenne minden! Olyan esetleg nem leget hogy bizonytalan?
2016. jan. 3. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-nak: Én úgy tartom, hogy ha valami nem működik már az elején, akkor azt nem kell erőltetni. Pláne akkor, ha olyan jellemtelen az illető, hogy személyesen jópofizik és belemegy a további találkozásba, aztán pedig egy facebook üzenetben egy nappal korábban lemondja. És ezek után is volt majdnem egy éve arra, hogy meggondolja magát.

Sőt, amikor a lakótársát elhívtam egy fesztiválon (akkor még nem tudtam, hogy lakótársak), akkor is láttam a csajt, amint éppen egy másik hapsival hetyegett (csak ezek szerint nem jött össze neki a dolog).

2016. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, esetleg annyit tehetsz, hogy megkérdezed, miért féltékenykedik. Ha ő is akar valamit tőled valamit, akkor jöjjetek össze, de ha "csak haverként" tekint rád, akkor ne szóljon bele, hogy kivel találkozgatsz.
2016. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazat adok az előttem szólónak de ez a helyzet más !! Mi nem Facebookozunk Telefonon vagy személyesen beszélgetünk,találkozunk !!egyszer már mondtam neki hogy tetszik!! finoman elutasított de még most sem értem hogy miért féltékeny ha mással vagyok ? Az elején tudomásul vettem és elfogadtam hogy nem lesz semmi meg is beszéltük,hogy inkább Barátok maradunk De ez a Mással alszol Féltékeny vagyok ez nem hagy nyugodni !!
2016. jan. 3. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!