Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Nem fura kissé?

Figyelt kérdés

Adott két nő, akik már régóta ismerik egymás. Mikor fiatalabbak voltak még szerelmi viszony is volt köztük, de mivel az egyikőjük mindenképpen gyereket meg családot akart, így a szakítás mellett döntöttek, de azóta is nagyon jó barátnők. Később mindkettő férjhez ment és gyereket szült. Aki eleve családot akart, annak ikrei lettek: egy fiú és egy lány, a másiknak pedig egy fia született. Mivel ugye azóta is barátok, ezért a gyerekek is sok időt töltöttek együtt, és most úgy néz ki, hogy az ikerlány a másik fiával jár. Egészen komoly kapcsolat alakult ki köztük. Nem fura ez kissé? Elvileg mindent tudnak a szüleik kapcsolatáról.


A lány 18, a fiú 19



2016. jan. 4. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Miért lenne az?
2016. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kisboltos ***** válasza:
100%
Jó kis film lehetne belőle:D
2016. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy mondod, tényleg. :D
2016. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tényleg :D

Vajon mi lenne a címe? :D

2016. jan. 4. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2016. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem fura.
2016. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kéne találni neki egy jó címet. :D Én gondolkoztam rajta, de nem tudok. :D
2016. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Engem inkább elszomorít, hogy a társadalmi nyomás miatt hetero kapcsolatokba rohannak emberek.. :) Képzelem mennyire őszinte szerelem lehet a férjeikkel, tuti a két nő még mindig szereti egymást..
2016. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket annyira, hogy ezt meg tudjam ítélni, de azt tudom, hogy ez saját döntés volt a részükről. Az egyikük gyereket akart, és úgy érezte, hogy egy gyereknek apa (is) kell. A másik nő mondjuk azóta már elvált.
2016. jan. 6. 18:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább érdekes, nem fura, nincs benne semmi rossz vagy különös.
2016. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!