Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről, volt kapcsolatról, érzelmekről?

Figyelt kérdés

Most lett vége a kapcsolatomnak. 4 hónapig voltunk együtt, előtte két éve is voltunk együtt, 3 hónapot. Neki a 2 év alatt nem volt komolyabb kapcsolata, csak alkalmi. Mikor most újrapróbáltuk mondta is, h remélte, h egyszer mi még együtt leszünk. Első próbálkozásnál nem igazán volt szerelem, inkább csak kedveltük egymást. Rá egy évre szeretett volna kibékülni, de én nemet mondtam. Most idén újrapróbáltuk, de mindketten éreztük, h ez most más. Szerelmesek voltunk. Nagyon egymásra találtunk és heteket aludtunk együtt. Neki sem volt még ilyen és nekem sem, h ilyen hosszú időket töltsünk együtt. Mesélte, h sosem volt még ilyen nála, h valakivel szeretett ennyi időt együtt lenni. Az alkalmi kapcsolatainál mindig későre hívta a lányokat és alig várta reggel, h elmenjenek. Senki sem fogta meg őt úgy. De most a haverjai is látták rajta, h teljesen más lett, így még nem látták. Látszott, h tényleg szerelmes. Tipikus az a bunkó srác egyébként, ráadásul rengeteget füvezett és ez szerintem nagyban befolyásolta a hangulatát és a hozzám való viszonyát. Utáltam, ha csinálta, de annak ellenére is ezt tette. Mikor elmúlt a fű hatása, vagy épp nem tudta csinálni mindig bunkó volt, ingerült és lekezelő. Viszont nagyon sokszor volt jó köztünk minden, rózsaszín felhő, stb. Mikor szakítottunk aznap összevesztünk, hülyeségen beidegesedett és azt mondta nem akarja folytatni, elege lett a vitákból. Viszonylag tényleg sokat veszekedtünk, de mindig azon voltunk, h megoldjuk. Rá két napra megpróbáltuk megbeszélni a dolgot, sikerült. Majd másnap közölte, h szerinte ez már nem olyan és nem tudja mit akar. Hagytam gondolkodni, majd írt és mondta, h nem szeretné folytatni. Elmondta azt is, h tudja, h hülye és valószínű másnál nem fog így érezni, de neki ez most így jó, és az kell, h azt csinálhasson, amit akar (fű, alkalmi kapcsolatok, stb.). Volt, h sírt, h ne hagyjam el, mert már nem bírtam vele, de még is együtt maradtunk. Viszont most én szeretnék vele maradni és újból kezdeni, de nem hiszem, h hajlana rá. Pedig tudom, h szeretett és nem tudom elhinni, h nem hiányzok neki. Mit tehetnék? Szeretném őt visszakapni, de nem tudom hogyan csináljam. Szeretem őt és szar, h nem tudok tenni semmit.

Én 20/L, ő pedig 22/F.



2015. dec. 14. 17:42
 1/2 anonim válasza:

31/F

Én is bio-fű függő voltam (vagyok) a leírtak alapján könnyen lehet hogy a cucc túlságosan befolyásolja az ítélőképességét. Viszont ha így van a kapcsolatotok is nagyon hiányzik neki mikor tisztábban tud gondolkozni. Én azt javaslom ha vissza akarod szerezni várj egy kicsit (1-2 hónap) míg kihül egy kicsit a köztetek lévő hőfok, mert mikor együtt voltatok sokáig, lehet megijedt egy ilyen mélyebb kapcsolattól. Viszont idővel be kell látnia hogy az alkalmi élvezetek nem nyújtanak olyan élményeket. Viszont ha újra kibékültök mindenképp hatást kell rá gyakorolnod hogy hagyja abba füvezést. De nem erővel, nem ráerőszakolni kell! Először neked kell kiismerni őt hogy miért csinálja, megkérdezheted milyen jó élményei voltak, és semmi támadó magatartást nem mutathatsz mert elvesztitek a közös szálat. Viszont vigyázz te is mert egy függő mellet te is könnyen függővé válhatsz még ha elsőre nem is tűnik úgy. Mindig tartsad magad a saját értékrendedhez közben. Ha sikerül ismét összejönnötök írj nyugodtan, lehet tudok majd hasznos tanácsokat adni, én már többször kijöttem a függőségből.

2015. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat, már ez is sokat segített nekem!!! a napokban írni fogok:)
2015. dec. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!