Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak télleg baja va?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak télleg baja va?

Figyelt kérdés
Sokszor agressziv,és felhuzza magát és lelkileg is bánt .Volt hogy parancsol,és ő akar irányítani,állandoan ö dirigál.Van,ugy hogy fenyeget h megüt vagy eltöri valamim,szokott is ütni,de fiú barátaival nem csinálja
2016. jan. 5. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt ilyen emberrel?
2016. jan. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nem ilyen volt
2016. jan. 5. 06:25
 3/11 anonim ***** válasza:
De már ilyen! :/
2016. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
téNYleg szakítanod kéne
2016. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most komoly, hogy meg kell kérdezned, hogy ez a viselkedés neked/veled jó-e? Miért, te nem érzed magadtól, hogy valami nincs rendben?
2016. jan. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mert egyiknaprol a masikra,mert velem ilyen pont aki szereti,valami nincs velem rendbe vagy nem vagyok elegkivanatos tul jo ,szereny vagyok valamit elrontok?
2016. jan. 5. 08:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, tökéletes áldozattá váltál azzal, hogy úgy gondolod te rontottál el valamit. Az agresszióért sosem az a felelős, akit ér, hanem akitől ered. (jó, néha én is azt érzem, hogy némelyik hisztis pics.t jó lenne nyakonverni, de attól vagyok kulturált embert, hogy vissza tudom fogni magam és csak elképzelem ahogy pépesre verem - nő vagyok)


Szóval a barátodnak egy baja van, te. Hogy még tűröd ezt tőle. Nyugi, nem sokára pofon is fog vágni, majd kapsz keményebb ütéseket, lehet rugdosást is, de ha az intenzíven ébredsz, mert úgy elver egyszer, hogy bereped a koponyád ne ide gyere sírni.


Állj a sarkadra és hagyd el, az nem kifogás, hogy de még szereted. Számára nem ugyanazt jelenti a szeretet (ha egyáltalán szeret téged), mint számodra és itt csak te húzhatod a rövidebbet. A te választásod, hogy milyen életet akarsz.

2016. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hagyd el őt!
2016. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz már le végre ettől az agresszív féregtől, hm?
2016. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar napok ota a sokadik kerdest irod ki ugyanabban a temaban es kb mindenki elmondta hgy lepj le mert ez jobb nem lesz. Minek meg nyigni rajta? Ennyire szeretsz szenvedni? Nem volt ilyen, OK, de most ilyen. Ez van. Nem szeret. Kesz.
2016. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!