Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap bemutattam a baratnomet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunika99 kérdése:

Tegnap bemutattam a baratnomet a legjobb baratomnak es fel jottek hozzam. Mikor visszajottem a wc-rol a baratom fekudt az agyamon es a baratnom meg rajta es maszirozta nem zavartatta magat mikor be jottem se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elso alkalommal lattak egymast.Beszeltem a baratommal o elmondta hogy nem o akarta s hogy barmit is tett volna visszautasitotta volna es beszeltem a baratnommel aki elmondta hogy o ilyen s csak engem szeret. Jah s 3 hete vagyunk eggyut a baratnommel.Mi van ha kovetkezokor egy masik haverommal vagy vele egyebet csinal? En reagalom tul vagy rosszul valasztottam ? Mit tegyek kerlek segitsetek.

2015. nov. 14. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"99" ---> tudod hol a helyed
2015. nov. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

O.o

Hát egyik sem egy jó választás.

2015. nov. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek ? Ossze vagyok zavarodva
2015. nov. 14. 06:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen jótét lélek a nőd...engem is megmasszírozna esetleg? :D

Ez nagyon gáz.

Talán megkérdezhette volna, látszólag nem nagyon tisztel téged.

Nem egy rántottát dobott össze a haverodnak.

Ha már ekkora az összhang köztük,nehogy később máshol is leápolja a havert.

Tedd helyre a csajt.

2015. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lessz
2015. nov. 14. 06:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Határozott legyél,de ne agresszív,attól nem lesz több tekintélyed.
2015. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az agressziv tipus inkabb majd ott vezetem le a duhomet ahol senki se lat vagy csak nagyon kozeli baratok.
2015. nov. 14. 07:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Frankón beválasztottál barátot és barátnőt is. Az önfeláldozó barát, ha a barátnődnek viszket, azt is megvakarja?


Gondold át mindkettővel a kapcsolatod.

2015. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten megérik a pénzüket :D

"Beszeltem a baratommal o elmondta hogy nem o akarta"

Elképzelem a jelenetet Janika feküdj már le meg akarlak masszírozni!

Ó nem nem Katika, nem lenne helyes!

Jajj ne csináld már Janika, én annyira szeretném!

Na jó Katika egye fene, de csak masszírozás legyen!


Ha valaki nem akar valamit, nemet mond. A kis barátod sem tisztelhet, ha nem leteremtette a csajt, hogy nem masszírozgatunk idegen pasikat, ha van párunk.


A kisasszonnyal is ülj le és ha magától nem tudja, hogy kell viselkedni, akkor magyarázd el neki. De ha a nevedben a 99 a születési éveteket jelöli, nem csodálkozom. De akkor nem is a felnőtt párkapcsolatokba való a kérdés.

2015. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszélj a bartnőddel, hogy egy kicsit röstelled, hogy mit gondolhat ebből a barátod! De ne vedd szívre! Én régen minden kolléganőmet megmasszíroztam a munkahelyen. Persze csak a vállukat, illetve a nyakukat, mert az ülőmunkától ki voltak! Senki sem a szexre gondolt közben. Remélhetőleg itt sincs szó másról.

Ne heveskedj, mert ha semmi hátsó nem volt benne, akkor nevetségessé válhatsz. Kicsit légy óvatosabb, és vedd lazán a dolgot! 3 hét alatt nem sok derül még ki a másikról!

Élvezd vele lazán az életet, és meglátod mi a helyzet!

Sok sikert!

2015. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!