Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Friss kapcsolatban mennyit lógtok a pasitok nyakán?

Figyelt kérdés

Minden egyes percet vele szoktatok tölteni? Amikor csak lehet, írtok neki üzenetet, vagy felhívjátok őt telefonon?


VAGY inkább megpróbáltok egy kicsit elérhetetlennek látszódni, hogy ne unjon meg benneteket?


Köszönöm a választ. :)


2016. jan. 6. 09:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Félek, hogy rám az első eset vonatkozik, és lassacskán már túllövök a célon. Hogy találhatnám meg az arany középutat?
2016. jan. 6. 09:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat... Annak ellenere hogy mi mar fel eve egyutt vagyunk meg mindig gyakorlatilag egesz nap chatelunk. Sajnos a tanulas miatt neha nem tudunk egy-ket hetig is talalkozni, de legszivesebben folyton vele lennek :) Bar neki ez nem sok, meg o is igenyli, ha nem is annyira, mint en.

21/L

2016. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem "lógok" senki nyakán. Nekem nem szokásom. Olyan férfival vagyok, akivel kölcsönösen keressük és élvezzük egymás társaságát. Nem az egyik lóg a másikon.
2016. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap beszélek a barátommal. Van, hogy néha kevesebbet, de egész nap írunk egymásnak vagy küldünk vicces képeket. Három éve együtt
2016. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 +1

Sokat beszélünk a barátommal, szinte egész nap, ha dolgozik és szünete van akkor is szinte mindig illetve amikor csak lehet, találkozunk, majdnem mindig nálam alszik munka után aztán innen megy másnap... Szóval elég sok időt töltünk együtt élőben és online is. De ez kölcsönös, nem én lógok a nyakán.

2016. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!