Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti, hogy reagaltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy reagaltok, ha pasitok elmegy este bulizni? Megkovetelitek, hgy irjon ha hazaert? Milyen koveteleseitek, kompromisszumaitok vannak egy ferfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én lesz@rom hova ment, majd megérkezik 21L
2012. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom pl nemrég elment barátaival valahova vidékre egy másik sráchoz.

Még 13-kor felhívtam, hogy másnap mi legyen, mert gondolom este már nem lesz beszámítható állapotban, de mint kiderült ők már akkor is igen sokat ittak, szóval beszéltünk kb öt percet, aztán másnap délután hívott, hogy mi legyen.

Este meg elmesélte, hogy mit csináltak, és örültem, hogy nem voltam ott, mert amúgy engem is hívott... :D


Egyébként nem szoktam követelni, hogy hívjon, egyetlen egyszer volt, hogy nem volt elérhető semmilyen módon hajnali kettőkor, és nem szólt róla, hogy menne valahova, ezért aggódtam, hogy történt vele valami, mivel mindig elérhető, de végül kiderült, hogy csak leakadt egy ismerősével valahol a városban, és nem hallotta a telefonját. De megnyugodtam, hogy él és virul, szóval aludtam is. Hajnali 4-kor még felhívott mattrészegen, hogy elmondja, hogy sajnálja és, hogy szeret, meg kívánhatok valamit, én kívántam neki minden "szépet és jót", hogy ezért felébresztett, úgy hogy másnap dolgozok, de más egyéb extra esetre nem emlékszem. :D

Tőlem azt csinál a barátom amit akar, amíg hűséges.


21L

2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem járunk külön bulizni. :)
2012. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjen, az a lényeg, hogy vigyázzon magára. Nem "követelem meg", hogy írjon ha hazaért, úgy is alszok.
2012. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kb. időpont, hogy mikor jön haza, semmi más. Néha kell a külön bulizás is, megbízunk egymásban :)
2012. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt csinál amit akar. Attól, hogy a barátom nem fojtom meg a szabadságát. Csak érezze jól magát, és vigyázzon magára. :)
2012. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!