Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megtetszettünk egymásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszettünk egymásnak egy férfival, a "gond"az, hogy 8 évvel idősebb. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival,az egyik barátnőmön keresztül. Ő 30 éves,én meg 22. Igazából engem nem zavar a dolog,mert látom rajta,hogy nem a szexre hajt,mivel hónapok óta udvarol,kitartóan.( Eddig csók sem volt!) Szeretném komolyabbra fordítani a dolgot,csak félek egy kicsit.

Ő úgy van vele,hogy szerinte érettebb vagyok a koromnál,és nem kihasználni akar,normális kapcsolatra vágyik.

Mi a véleményetek?

Előre is köszi!



2016. jan. 7. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van közös témátok és hasonló az érdeklődési körötök akkor miért ne?!!!

Nekem volt 13 évvel fiatalabb párom is és működött 2 évig. Sajnos Ő a karrierjét választotta, de egy percet sem bántam meg amit vele töltöttem.

Igazából mitől is félsz? A barátaid véleményétől?

37F

2016. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg közös témánk van, sokat beszélgetünk,és mindig van miről. Jó hatással van rám, úgy érzem.


Inkább attól félek,hogy mi van ha később rájön,hogy fiatal vagyok,akármennyire is érettnek tart-és keres valaki mást. Bár akkor nem lenne ennyire kitartó,nem?

2016. jan. 7. 13:17
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ilyen korban már nem olyan gáz ez a különbség. Legyél éber, az idősebb férfiak szeretik kihasználni a naiv lányokat, de ha nincs vele gond, akkor miért ne?
2016. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó, szuper, ha tényleg ideális a kapcsolatotok, örülök.

Annak tudatában kell lenned, hogy a 30-as pasik egy kicsit manipulatívak is, tudatosan, tudnod kell, hogy mi a célja, mit szeretne veled konkrétan.

1. Kérdezősködnöd kellene az előző kapcsolatairól majd (ha felületesen válaszol többször is, akkor már gyanús), 2. meg kell figyeld az anyja őszinte viselkedését, mennyire irányítja a fiát, annak véleményeit, a fia mennyire visszhangja az anyjának és mennyire vannak furcsa, nem logikus véleményei.

Ez lenne a két legfontosabb, amire figyelned kellene, reálisan.

2016. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár másoktól kérjél engedélyt, hogyha járni akarsz valakivel! :) Hát, ha úgy látszik, megvan köztetek az összhang, hogy jó nektek együtt, akkor, na, vágod, járjatok, hogyha szeretnétek!:)
2016. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazi Női válaszokat kaptál......

Nem hinném, hogy a pasi kihasználni akarna Téged, akkor már rég felhagyott volna az egésszel. Valószínűleg Ő is taktikázik, és várja milyen hatást vált ki Belőled a közeledése. Amíg nem adsz egyértelmű választ addig nem fog nyomulni....nem akar h...t csinálni magából.

Ha biztosan tudod, hogy éppen nincs kapcsolatban, akkor miért ne adnál neki esélyt...szerintem te ebből csak tanulhatsz, nem is keveset. Gondolom 30 évesen már van némi egzisztencia és nem a szüleivel él.....próbáld ki magad és meglátod mire juttok. Persze nem arra biztatlak, hogy kapásból ugorj fejest, de legalább nézzed meg milyen a víz!!!

37F

2016. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a 8 év lenne a "gond", engem nem tartana vissza.

20N

2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem probléma, az én férjem is 7 és fél évvel idősebb nálam, és ez így jó. Nyilván akkor is ennyivel volt idősebb, mikor még épp csak végzős fruska voltam a fősuli után, és találkoztunk:D :D
2016. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem picit sem gáz a korkülönbség. Köztem és Párom között is pont 8év van. Én most 25 vagyok. Viszont már 7éve együtt vagyunk. :) Szerintem simán működhet a dolog. :)
2016. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!