Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ilyenkor? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor? Mi a megoldás? Nektek menne? Ti micsinálnátok?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm mondta maradjunk barátok ugy nem bántana.Most ugy vagyunk h viberen beszélgetünk ugy ah.De szerintem ennél viber beszélgetésnél több nem igen lesz Pl tali közös progik.

Viszont én mèg mindig szerelmes vagyok belé ezt ő tudja is el mondtam neki.

Az jó h beszélgetünk még ha ritkán is de valahol fáj is ez így.Egyik felem azt mondja tünjek el tiltsam stb

Másik h maradjak beszélgesek vele .

Csak őrlődők nem tudom mitévő legyek.

A szerelem mit íránta érzek sokkal erősebb.


2016. jan. 8. 09:06
 1/2 anonim válasza:
Ez olyan,mintha anyud azt mondaná,hogy megdöglött a kutyád,de megtarthatod :D de most komolyan.. Az ilyenekből sosem származik jó,a csajszi csak sajnál. Ne hagyd,hogy hitegessen,szerintem a szétválás a megoldás. Ismerkedj,bulizz. Előbb vagy utób el fogod felejteni :)
2016. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen könnyen menne.

Nem vagyok az a bulizos fajta.

Bárcsak ne szeretném ennyire.

És probáltam ismerkedni de valami hiányzott egy olyan érzés amit vele éreztem vagy csak belőlem hiányzik és én nem tettem eleget.

Nem tudom.

Volt olyan h nem kerestem és ő kezdett el keresni.Sokáig nem is írtam vissza neki.

Aztán valah megtört a jég azt most ez van.

Hiába mondtam neki h nekem nem megy mert én többet érzek de csak azért is akarta.

2016. jan. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!