Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó reggelt üzenet leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó reggelt üzenet leendő barátomnak?

Figyelt kérdés
Már kaptam tőle egy aranyos jó reggelt üzenetet és szeretném viszonozni. de nem akarok túl nyálas lenni és azt sem, hogy elbízza magát. Ha valami olyasmit írok, hogy Jó reggelt kedves. azt akartam, hogy ez legyen az első dolog amit látsz ébredés után. Sok puszi. Vagy mit tanácsoltok? :)

2016. jan. 8. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos ötlet.
2016. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
"Küldök 1 képet a puncimról, azt akarom hogy ez legyen az első dolog amit látsz csődöröm! Millió puszi este várlak te kujon"
2016. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Jó reggelt, kedves-t inkább egy fiútól tudom elképzelni. Nem baj, ha inkább ő ír neked ilyesmit, pláne, ha még nem is a barátod, csak leendő barátod. Írjon csak a fiú ilyen kedvességeket, neked elég szépen megköszönni. Írhatod, hogy mindig nagy örömmel nyitod ki a számítógéped, mert tudod, hogy van az üzenete. Küld vissza egy virág képet például. De nem fontos megelőzni.
2016. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
folyt: mi szerepelt abban a Jó reggelt üzenetben? Ha csak annyi, hogy Jó reggelt, azt végképp nem kell viszonozni.
2016. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!