Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves fiúk, férfiak! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, férfiak! Egy ilyen meglepetéshez mit szólnátok? Tudnátok még valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

3. évfordulónk alkalmából egy ilyen "minden napra egy meglepetés" dologgal szeretném meglepni a barátom. Ez egy 365 kis csomagocskát tartalmazó doboz lenne, amiből minden nap kivehet egyet. (vagy akár egyszerre is, de remélem nem teszi :))


A, Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?


B, A csomagocskák tartalma: kedves üzenetek, édességek, aranyos rajzok, esetleg khhhm...erotikusabb fotók rólam. Szívesen tennék még bele egyéb kis apróságokat is, de egyenlőre nem nagyon van ötletem. Ti mit kérnétek még bele?


A válaszokat előre köszönöm szépen :)


20/l



2015. okt. 3. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez szubjektív dolog. Nem szeretem az ajándékokat, mert ritkán sikerül olyant adni nekem, ami valóban tetszik.
2015. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva meghatódnék :D Sosem kaptam még ilyen szépet, pedig túl vagyok néhány komoly kapcsolaton. Az eddigi ötleteid teljesen jók, szerintem nem kell félteni, hogy mit rakj még bele ezeken kívül :)


21/F

2015. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, számomra ez kínos lenne, 365 napon át kapnék egy emlékeztetőt, hogy nem töltöttem elég időt az ajándék kiválasztásával.
2015. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekes (kis rajzok??). A pasik nem hiszem, hogy értékelnék az ilyet, ez kb olyan mint egy kuponfüzet, amit beválthat, de soha nem fog, mert arra se emlékszik másnap hova tette, te meg csak emlékezteted naponta, hogy naaaa, nyiss egyet.
2015. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Interferencia ***** válasza:
Én egy ilyentől csillámos szivárványt hánynék, de biztos van akinek bejön. Viszont felmerül a kérdés, hogy tényleg ki tudsz találni 365 ajándékot, amelyek azért valamelyest különbözőek?
2015. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Édesem, jobban örülnék egy 365 napos bónusz szexkártya sorozatnak. Minden nap azt tehetem veled szexuálisan, amit akarok. :D
2015. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem elég jó és kreatív.
2015. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én adventi naptárat csináltam neki pár éve, de már azt a 24 ajándékot is szenvedés volt kiválasztani :D én tettem bele egy ilyen fél decis üveget a kedvenc whiskeyjéből, vicces zoknit, csokikat, meg volt egy csomó kupon, puszikártya, masszázskártya, stb. a puszikártyát egyébként azóta is használja mikor veszekszünk, és olyankor muszáj megpuszilnom és nyilván oldódik a hangulat :D meg csináltattam közös képes kulcstartót, személyre szabott pengetőt, ilyesmiket.

remélem segítettem :)

22L

2015. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, most komolyan, milyen ajándék már ez? Itt tartunk, tényleg? Egy férfinek normális ajándékot kell adni. A legmegtisztelőbb az lenne, ha vennél neki minden napra egy Koccintóst. Egy évre elegendőt természetesen. ;)
2015. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!