Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak akik nem sportolnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem sportolnak, nem izmosak, tehát nem foglalkoznak annyira a testükkel, nektek mennyire fontos, hogy a (leendő) barátnőtök sportos alkatú legyen, sportoljon?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak, fiúk válaszát várom, akik nem foglalkoznak nagyon a testükkel, tehát nem sportolnak, nem tornáznak, nem igazán izmosak, pl. akik nagyon vékonyak, vagy épp mackósabbak, hogy nektek mennyire számít a lány testalkata, hogy sportol, tornázik vagy sem, egészséges életmód híve vagy nem? Pl. olyan férfiak akik még sokat tanulnak, képzik magukat, tehát valami olyasmi a hobbijuk ami vagy a továbbtanulás vagy munka kapcsán, öltözködésre se sokat adnak, mármint, hogy nem követik a divatot, nem járnak nagyon drága, márkás, vagy épp elegáns ruhákban, egyszerű pasis stílusuk van.

Ti mit vesztek figyelembe először egy nőn, mennyire fontos vagy nem fontos nektek, hogy az tornázzon, tökéletes alakja legyen tegyük fel?


Kérlek titeket írjatok kort is, köszönöm.



2015. szept. 13. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok eléggé,de ettől még sportolok,csak nem látszik meg rajtam egyáltalán.

Nekem egyáltalán nem számít ez megmondom őszintén,hogy tökéletes alakja legyen,mivel én sem vagyok az a kigyúrt gyerek.Bár ez nálam genetikából származik,de ez más kérdés...

Annyi a lényeg nálam,hogy ne legyen elhízott.

24/F

2015. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Drága hölgyem te óriási tévedésben élsz. Fel kell, hogy világosítsalak, attól, hogy valaki vékony, még lehet, hogy sokat sportol. Nem csak a gyúrás sport! Láttál te már hosszútávfutót? Ezerszer több kitartása van, mint a tipikus gyurma gyurkáknak, akiknek csak az izmok számítanak és kiló számra zabálják a csirketápot. Szóval egy tipikus futó, vékony és szikár, a versenytáncosok is általában vékonyak stb.

Továbbá attól, hogy nem a legdrágább túlárazott baromságokban jár valaki, attól még adhat magára. Szerintem egy pár ezer forintos ing farmer kombó is lehet elegáns, persze ha a márkára nedvesedik a punci azzal nem tudok mit csinálni.


Én egyébként beleesek az általad említett kategóriába, vékony vagyok, sokat tanulok, pontosabban már dolgozom, de a diplomáig baromi sokat tanultam, és nem a legmárkásabb cuccokban járok, mert szerintem pénzkidobás. Én a vékony jó alakú, széparcú, okos, intelligens, művelt, természetkedvelő, kirándulni, futni, kerékpározni szerető lányokat kedvelem. És igenis, egy fiatal nőnek legyen jó alakja és sportoljon! Amekkorák a hölgyek elvárásai felénk ez férfi szemmel a minimum. A tökéletes alak persze nem elvárás, meg mi számít tökéletesnek? Viszont egy fiatal nő ne legyen kövér, ne legyenek hurkák, narancsbőr stb. és igenis sportoljon, minden fiatalnak sportolnia kellene valamit!


25F

2015. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés azokhoz szólt, "akik nem sportolnak". Hogy magára vette mindenki, aki sportol..:DD
2015. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

"Hogy magára vette mindenki, aki sportol..:DD"


Azért, mert a kérdező számára aki nem kigyúrt állat, az nem sportol...

2015. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Általában pont fordítva szokott lenni, azaz a deszka-léc, vagy a genetikailag kövér (értsd: napi 2 tábla Milkán és egy tripla sajtburgeren él) típusú lányok várják el a kockahasú, modellarcú szőke herceget, őket pedig "el kell fogadni" olyannak, amilyen.


Ha a férfi nem kockahasú, vagy nincs 50-es bicepsze, akkor igénytelen, bezzeg ő nagyon igényes a napi 1 kiló sminktől, nem számít, hogy 50 kiló de több rajta a narancsbőr mint a 48 éves anyámon, vagy hogy 20 évesen akkora combja van, mint aki 400 kilóval guggol...

2015. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Osztom az előző véleményét, attól hogy minden nőnek alapelvárás lassan a kisproltolt férfi test, attól a férfiak többsége nem foglalkozik annyira azzal, hogy a párja tökéletes legyen. Ez a nők rögeszméje, hogy mindenből a legjobb kell (persze csak külsőségekből). Én nagyon vékony vagyok, tehát alap, hogy nem egy 80-90 kilós nővel fogok összejönni. Ennyi. Mindketten nagyon hülyén éreznénk magunkat abban a szituban. Egyébként nincs elvárásom, szeretem a kicsi ciciket, meg azért ne akkora narancsbőr lógjon róla, mint egy 80 éves mamáról. Ha szeret kirándulni, sétálni az egy jó pont.
2015. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

"Általában pont fordítva szokott lenni"

Én mondjuk nem így látom:) Az értelmesebb emberek annyit várnak el, amennyit ők is nyújtani tudnak.

Én pl. vékony alkat vagyok, nehezen hízok, meglehetősen lusta is vagyok, de azért heti 1-2 alkalommal elmegyek edzeni, néha futok. Természetesen így nem is várom el, hogy a párom heti 7 napból 5-öt az edzőteremben töltsön és olyan teste legyen, mint a férfi vízilabda válogatott tagjainak (annak ellenére, hogy meglehetősen vonzónak tartom az olyan testalkatot...:D).


Sokszor egyébként nem is az a lényeges, hogy alkatra hasonló legyen az illető, csak az, hogy a sporthoz hasonlóan álljanak hozzá. Nem hiszem, hogy egy olyan ember, akinek az egyik kedvenc időtöltése a biciklizés, futás, bármilyen egyéb sport, az összeáll egy olyannal, aki arra is képtelen, hogy a boltig gyalog menjen el...


Azt pedig csak pluszban mondom, hogy a narancsbőr is nagyban genetika. Van olyan lány ismerősöm, aki rengeteget sportol (minden nap fut, emellett táncol, otthon edz), egészségesen étkezik, mégis "karfiolos" a feneke és a combja.

2015. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Lexarom hogy sportol e, vagy sem, ne legyen nehezebb nálam ,lehessen vele jól kufircolni, meg tudjon kussba maradni ha kell ,ennyi. Szerintem nem egy nagy igény :D
2015. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ohóó, ácsi! Kedves 2-es, 4-es válaszoló főleg,először is nem azokra voltam főleg kíváncsi akik sportolnak, tornáznak, de nem izmosak, nem látszik rajtuk mert vékonyak, hanem azokra akik nem igazán szeretnek sportolni és pl. vékonyak, vagy épp mackós típus tehát nem igazán izmosak se. Ja és épp az van, hogy nekem pont egy ilyen magas sovány srác tetszik, aki nem sportol, és abszolút nem zavar, hogy nem izmos, nem gyúr, mert az olyan pasikat nem szeretem akik csak az izmaikkal vannak elfoglalva, és menőznek vele, plusz épp ezért írtam azt is, hogy azok a férfiak akik nem adnak annyira a márkákra, divatra, hogy csak normálisan öltözködnek férfi módjára, nem olyan divatőrültek, mert azokat egyenesen ki nem állhatom, pláne akik még a frizurájukra is jobban vigyáznak mint egy nő: "jaj vigyázz ne lapítsd le a tökéletesen felturbózott, zselézett hajam". Ahh a falra mászok tőlük.

Ja és emelett én is tanulok keményen, legjobb eredményekkel nem is könnyű szakon, már csak 1 évem van, ha már itt valaki ezzel annyira dicsekedik.

Nekem speciel nincsenek ilyen magas elvárásaim férfiaktól mint pláne a külsőségek, inkább a személyiségnél, belső tulajdonságoknál várok el többet... úgyhogy erre voltam csak kíváncsi, hogy aki nem foglalkozik nagyon a testével, tehát nem sportol, nem tornázik (és itt nem feltételnül a kigyúrt izompacsirákra gondoltam), nem igazán izmos, mennyire fontos nekik a nő testalkata, sportos legyen, hogy sportol e, nagyon figyel e az alakjára.

Én speciel egyáltalán nem vagyok elhízva, vagy túlsúlyos, nem milkán, meg hamburgeren élek, odafigyelek mit eszem, de nem vagyok egy sportember, ha rám jön akkor jó darabig tornázok de csak otthon, és sokszor nincs is rá időm pont a sok tanulás miatt főleg évközben.

Úgyhogy itt sokan nagyon sok mindent félreértettek és/vagy magukra vettek, vagy én nem tudom, de hogy így ítélkezni valaki felett, akit nem is ismertek, nem is tudjátok vajon miért, milyen céllal tette fel a kérdést, háát meglepődtem, de nem haragszom, ja intelligens is vagyok, van humorom is, de sajnos én is azok közzé a nők közzé tartozom, akik folyton valamivel elégedetlenek magukon, és nem vagyok beképzelt.

Ja és különben meg ha van olyan, hogy genetikailag valaki nem tud hízni és nagyon vékony akkor valószínű olyan is van, aki genetikailag örökölt egy bizonyos testalkatot és ha fogy is vagy tornázik is nem tudja teljesen megváltoztatni azt (mint pl egy körte alkatú nőből nem lesz alma alkatú), plusz a narancsbőr sem olyan, hogy ha valaki túlsúlyos, vagy csak van pár kiló plusz és lefogy akkor már el is tűnik, attól aztán sokkal bonyolultabb megszabadulni ha nem lehetetlen és az is nagyban függ a hajlamtól is. Na de ezt már csak úgy megemlítettem ha mér sokan itt dobálóznak.

2015. szept. 13. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok.

Nem várom el, hogy sportoljon a nô, csak nagyon kövér ne legyen.

2015. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!