Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnél, ha menthetetlenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnél, ha menthetetlenül szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Amikor 0-24 óráig Ő jár a fejedben, másra sem tudsz gondolni. Imádod a szemeit, a bőrét, a hangját, a száját, a nevetését, mindenét. Nem tini szerelem, nem fellángolás. Őszinte, igaz szerelem, amikor úgy érzed, Rá vártál egész életedben. Fiatalabb korodban elképzelted, milyen lesz a nagy Ő. És most itt van. Egyik napról a másikra felforgatta az életed. Minden apró kis részlet stimmel. Szinte mesébe illő.

De talán soha nem lehet igazán a tiéd. És rettegsz attól, hogy egyszer eljön a nap, miután sose látod többé. Ilyenkor jön a gyomorgörcs, szorongás, beleroskadsz a fájdalomba. Minden más elhalványul, és csak azon imádkozol, hogy Ő mégis valahogy a tiéd lehessen. Egy életre. Mert tudod, hogy nélküle semminek nincs igazán értelme. Voltál már ilyen helyzetben?



2016. jan. 8. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, voltam, és túl éltem. Aztán vége lett. És tudod, mi a csodálatos? Hogy bejött a második nagy Ő. És nem bántam meg egy csöppet sem, hogy az elsőt ki tudtam tenni az életemből.
2016. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen akadályokban ütközik hogy ez megvalósuljon? Mi miatt nem lehet?!
2016. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
soha nem éreztem még hasonlót se :\
2016. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad 100%-ra, de meg kell próbálni. Add önmagad, kiderül viszonozza-e.. Ha nem, kösd le magad, olvass az elengedésről könyveket. Túl fogod élni.
2016. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltam már így tiniként. Ahogy olvasom, téged is csak a nő külseje fogott meg. Próbáld meg egy kicsit megismerni, beszélgess vele, ismerd meg jobban és ha még utána is így érzel, akkor visszatérünk a témára ;)
2016. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lány a kérdező! :D
2016. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt érzem most is a barátommal kapcsolatban,s persze rettegek néha attól, hogy el ne veszítsem. Reménykedni tudok, hogy viszont szeret engem ő is legalább ennyire. Próbálok persze teret adni neki, bizalmat, s nem görcsölni.
2016. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem pont ez történt, ahányszor láttam mosolyogni megállt az idő...régebb óta ismertük egymást, nagyon jól elvoltunk találkoztunk is és egyszer csak leszart minden ok nélkül :(
2016. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. + Kedves Kérdező, éld át ezt az érzést, amíg lehet, mert nagyon hirtelen szertefoszlik.
2016. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk hány éves a kérdezőnk és a szerencsés!?
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!