Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes lettem egy nem létező álmomban lévő nőbe?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja álmodok vele napi rendszerességgel, nem is a kinézete tetszik, mert sokszor elég kevés infó marad meg ébredéskor a kinézetéről, sőt néha más pl ilyen részletek alapján ami megmarad, néha barna néha szőke haja van. De valahonnan mindig tudom, vagyis az agyam azt hiteti el velem hogy ugyan az a nő, eleinte álmomban éreztem iránta szerelmet, de egyre többször és egyre mélyebb benyomásokat kelt bennem. Játszik velem az agyam! Felébredve nyilván tudom hogy álom, de álom közben olyan valós minden főleg az érzések iránta, és emlékszem álmomban az előző "együttlétekre". Ezek többnyire nem erotikus álmok, szó szerint szerelmet érzek iránta, de olyan erősen ahogy senki iránt még az életben. Tudom az álmok közben az érzések néha el vannak túlozva, de azért zavar, mert hiába tudom hogy csak álom, egyre gyakrabban megfordul bennem ébren a gondolat hogy bárcsak létezne. Ami nagyobb gond, hogy ez kihat a kapcsolatomra, szeretem a barátnőmet, nagyon ne értsetek félre, de ennek ellenére ő is meg én is észrevettem hogy picit megváltoztam vele, picit türelmetlenebb vagyok, kevésbé tudok az apróbb dllgokra odafigyelni, néha reflex szerűen beszólok neki bunkón, amit később megbánok. Szeretem a barátnőmet, de közben hülyén érzem magam hogy beleszerettem egy nem létező álomképbe is, bűntudatot érzek néha ébredéskor, és hiányérzetet hogy az álmomban szereplő nő nem valóság.

2016. jan. 10. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichomókushoz.
2016. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak a stressz szerintem!
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azon is elgondolkoztam, tesztoszteron okozhat e ilyet, sok minden történt előtte, először szexnél voltak kis gondjaim, elég sok feszültséget okozott a kapcsolatban, depressziós lettem, az orvos előtte azt mondta hogy valószínűleg sokat stresszelek, felmondtam munkahelyen, de semmi sem változott, a végén már Volt hogy ébren lenni alig tudtam. Barátnőm próbált segíteni, kitalálta, hogy csináljunk közös testmozgásokat lájtosabb edzéseket, hátha az kizökkent, ez picit segített szóval fellelkesültem, lejártam edzeni, ott az egyik edző javasolt egy királydinnye nevű gyógynövényt, és attól mintha kicseréltek volna kb 5-6 napon belül, az edzések nagyon jól mentek, megjött az életkedvem, 7óra alvás után kipihenten kipattantam az ágyból kipihenten, munkát találtam, szinte egyik hétről a másikra olyan lett mintha minden tökéletes lenne, az én irányításom alatt van minden, elkezdtem utána nézni, mi ez a gyógynövény amit az edző javasolt, kiderült, hogy egy régóta ismert vágyfokozó, tesztoszteron növelő. Viszont kb ekkortól kezdődtek el ezek a fura álmok. Nem tudom mit csináljak, nagyon jól érzem magam most, csak picit kettős érzésem van néha, bűntudatom az álmaim miatt, meg olyan mintha megváltoztam volna, mkt csináljak?
2016. jan. 10. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra kísértetiesen hasonlít a dolog Penélopé Cruz főszereplésével "Az álomnő" c. filmjére.
2016. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az álmok nagy valószínűséggel a gyógynővény drog tartalma miatt van(A drog szó hatóanyagot jelöl,amit itt értek.)

Javaslom fokozatos elvonását.Valószínűleg,az elvonással párhuzamosan elmúlnak álmaid.Gyors elvonás esetén a korábbi tüneteid,melyeket a drog megszüntetett, halmozottan jelentkezni fognak,s ezért kell fokozatosan elhagyni.(Az alkalmi,majd a napi dózist is csökkentve.)

2016. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!