Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azt jelenti, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, de már több hónapja ismerjük egymást. Csókolóztunk, megfogta a kezem. Most 3 hónapig nem találkozunk, mert elutazik külföldre. Ír nekem, hogy hiányzom neki, várja, hogy megint találkozzunk. Azt nem mondta még, hogy szeret. Ez már tekinthető járásnak?

2016. jan. 10. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor fog kiderülni, ha 3 hónap múlva, mikor visszatér, akkor is folytatni akarja-e. Addig mondani sok mindent lehet. Szerintem még te se éld bele magad túlzottan, mert az igazi kapcsolatotok, csak akkor fog elkezdődni (szerintem). F
2016. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak így nem tudom, hogy mit tegyek. Mármint ismerkedhetek-e vagy mivel "együtt vagyunk" nem igazán kellene.:D
2016. jan. 10. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem

Csak egy randi volt?


Meg, hogy kimondja, hogy szeretlek, azt ne várd el töle. Én a barátomat 8-9 hónapja ismertem mikor összejöttünk és csak majdnem 4 hónap járás után mondta, hogy szeretlek.

Ezt a szót nem illik csak úgy mondogatni, és pár randi után, max kedvel, érdeklődik irántad, de biztos, hogy még nem szeret

2016. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha vágysz arra, hogy mással is ismerkedj addig, akkor még te sem szereted őt, ergó, ez így minden, csak nem "járás". Lehet ő is ugyanígy gondolkodik, de az is lehet, hogy már most tűkön ül, hogy leteljen az a 3 hónap.

Amúgy, miért nem kérdezed meg tőle?

1-es voltam.

2016. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak egy. Így fogalmam sincs, hogy most mi a helyzet. Keres engem, azóta Skype-on is beszéltünk, bókolgat, becézget, de semmi nem lett még kimondva.
2016. jan. 10. 12:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem arról van szó, hogy szeretnék mással. Csak volt egy srác, akivel vele egy időben elkezdődött a beszélgetés, "ismerkedés" és ezek után szeretném lezárni, de nem tudom, hogy mennyire komolyan gondolja.
2016. jan. 10. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném tőle, az egyenes beszéd az igazi, mert ha ő úgy gondolja, hogy jártok, te meg nem, és közben elkezdesz ismerkedni más pasikkal is, finoman szólva is kib*szol vele.
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább a férfinak kellene ezt tisztázni, de igazad van. Sok félreértés adódhat ebből.
2016. jan. 10. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
3as jól mondja!
2016. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!