Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem nem tudja mit akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nem tudja mit akar, ez azt jelenti, hogy már nem akar engem? Éveket éltünk együtt, majd 1 évig nem is tudtunk egymásról.2 hónapja úgy nézett ki, talán újra kezdjük.

Figyelt kérdés
Egyedül él egy albérletben,én is voltam már nála.Most amikor őszintén beszéltünk elmondta,hogy most jó ez így neki.Haverokkal,szabadon.Fontos vagyok neki,de nem tudja mit akar.Lehet ebből még valami?Középkorúak vagyunk.
2015. jan. 21. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Középkorúan haverokkal, szabadon? Egyedül él, nem tudja mit akar.. Megéri várni amíg kitalálja? Lesz ebből valaha normális, felnőtt kapcsolat?
2015. jan. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bandi6891 ***** válasza:
100%
rengeteg nő inkább állja a legnagyobb hóviharokat minthogy elindulna keresni valami meleg helyet.Te csak várj türelemmel,csak nehogy elérjen a fagyhalál...
2015. jan. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabadon? Te bezártad, korlároztad korábban?
2015. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyét csinál belőled, Te meg hagyod.

Ő élsz szabadon, mert nem tudja mit akar. Te tud már, hogy mit akarsz.

Egy percet sem vesztegetnék ilyen link alakra.

2015. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk,sajnos elég hisztis,hárpia voltam.Ugyan úgy mehetett a haverokhoz,de eltávolodtunk.Ő megismert egy nőt és szétmentünk,ők összeköltöztek.De a nő egy alkoholista munkanélküli volt,így különmentek már fél éve.Megértem,hogy most jó neki,mert nincsen kitől függjön.Én is már megszoktam,hogy egyedül vagyok.Próbáltam társkeresőzni,de még nem állok készen egy új kapcsolatra,bár jelentkező bőven van.Nem tudom,hogyan érjem el,hogy akarjon engem.Érzem,hogy változtam és erősebb lettem.De olyan furcsa érzés,hogy évekig együtt éltünk,most meg nem tudja mit akar.Én tudom mit szeretnék,de nincsenek barátaim és így egyedül baromi nehéz.
2015. jan. 21. 07:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd. A nem tudja mit akar azt jelenti nem tudja. De jelenti azt is, hohy nem teged. Ezert kar ra varnod. Inkabb keress baratokat, menj tanrolyamra, tancot tanulni sportolni valami helyre ahol tobben vannak es ott ismerkedj sajat nemuekkel. Aztan majd lesz parkapcsolat is ne aggodj.

Ketyeg a biologiai orad. Ne egy olyan miatt akadj el egy kapcsolat lezarasaban amiet nem eri meg. ygaszold meg a kapcsolatot olbass ebben a temaban ot meg ne keresd. folosleges. te normalis kapcsolatot erdemelsz de azert neked is tenned kell. fol a fejjel :-)

2015. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!