Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktátok nézegetni régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok nézegetni régi szerelmeiteket a facebook-on? És ha már mással vannak vagy házasok vagy gyerekük is van, az hogy érint?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán voltak komolyabb kapcsolataim régebben így nem is nagyon érdekel kivel mi van.Miért téged hogy érint? :)
2016. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha szoktam. 10 év után szét mentünk a férjemmel, van egy közös gyerek. Azért azt gyakrabban megnézem, hogy milyen képeket posztol a gyerekről.

Az előző kapcsolataim szereplőit is meg szoktam néha nézni. Engem nem zavar, hogy megházasodtak, gyermekeik lettek. Inkább örülök, hogy jól alakult az életük.

2016. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, meg a kiszemeltjeimet is, akik azok voltak anno.

Teljesen meglepő, de egyik se tett ki olyan képet, amin boldogan vannak az élettársukkal, inkább csak a gyerekükkel.

Amúgy a többség társkeresős nő volt. És a mai napig egyedül vannak, jól éreztem én anno, hogy elég kiállhatatlan természete volt a többségnek.

2016. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A "szoktam" erős túlzás, ha nagy ritkán valami/valaki eszembe juttatja, vagy egy közös ismerős képe, amin be vannak jelölve, megjelenik a falamon, akkor esetleg rájuk nézek.


A legtöbbjük már mással van. És őszintén szólva, kicsit elönt ilyenkor a gonosz megelégedés, hogy csúnyább nőik vannak nálam- már azok esetében, akik velem szakítottak, akikkel én szakítottam, azokról nincs ilyen információm. Nem tudom, ez miért nyugtat meg, de jó érzéssel tölt el. A jelenlegi életem jobban alakult bármelyikükénél is, és ezt nem tudom nem a poztívumok listájára írni, már ami a szakítást illeti.

2016. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdés, igen szoktam. Ez akkor van így, amikor az illető volt annyira trehány, hogy nem beszélte meg veled őszintén az Okokat, hogy mi és miért történt kapcsolatotok idején!

Jó pár év után nézve az exeimet, külsőleg egyre elhanyagoltabbnak tűnnek 30 felé (srácok), s nem biztos, hogy mostanában már esetleg tetszenének. Lehet, hogy a jellemük változott, de az sem biztos.

2016. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert letiltott.
2016. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!