Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak barátkozni akart?

Figyelt kérdés

Van az iskolába egy fiu kicsit csúnyácska és senkinek nem jön be... de én valamiért vonzódok hozza jól érzem magam vele mindig megnevettet imádok vele lenni és mindig várom, hogy hozzám szoljon! Igazábol nem tudom, hogy tetszek-e neki én a csinos és úgymond menő lányokhoz tartozom legtöbb "menő" fiu számára is elérhetetlen fajta! Nem egóbol írom nem tartom magam hú de világszépe egyszerüen különleges...


Na tehát egyszer elhívott bulizni tök zavarba volt de én is és csak habogtunk aztán sietnem kelett és otthagytam.. Azóta fura velem nem értem miért... :(


Én folyamatossan mosolygok rá ő is rám....azóta eltelt 2 hét néha beszélgetünk de alig alig... nem értem nem tudom mi van??? Mit tegyek?

Fél közeledni? Lehet be se jövök neki? :(


17/L



2016. jan. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak kedves volt veled, nem kell rogton azt hinni hogy ossze akar jonni veled. Foleg ha alig beszel veled mostanaban.
2016. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crash13 válasza:
összeszedte az összes bátorságát,hogy elhivjon. Te meg otthagytad. Szarul esett neki. Beszéld meg vele :)
2016. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is rosszul esett neki, hogy otthagytad a bulin, talán úgy vette, hogy lekoptattad, nem érdekes számodra.

Főleg ha állításod szerint is elérhetetlen vagy a legtöbb fiúnak, akkor a csúnyácska, népszerűtlen srác jogosan érezheti, hogy nincs esélye nálad.

Ha te akarsz tőle valamit, akkor szerintem te kezdj el közeledni felé, mert ő lehet, hogy most már nem mer. Egyszer közeledett (buli), és te otthagytad. Még ha tényleg sietned is kellett, ő biztosan arra gondol, hogy faképnél hagytad.


Persze az a variáció is lehetséges, hogy csak barátkozni akar.

2016. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!