Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha úgy megyek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha úgy megyek el egy fiúval valamerre, hogy csak barátkozni, ismerkedni akarok vele, miközben én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Más fiú tetszik,és én vele csak barátságot akarok,de én úgy érzem tetszem neki..Az nagy gáz lenne,ha csak azért megyek el vele,mert jobban megakarom ismerni,és csak max barátságot akarok tőle?Tanácstalan vagyok.

2014. okt. 7. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hozd tudomására, hogy mi a szitu. Ha ezek után is menni akar, akkor nem gáz.
2014. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, menj el nyugodtan!
2014. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki! Különben egy élősködő vagy!
2014. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tisztázod vele akkor elég nagy bunkóság.

Ha viszont igen, és tudomásul veszi, és úgy is akarja, akkor nyugodtan, miért ne?

2014. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy dolog lenne a mai lányoknak annyi gerincet növeszteniük hogy ilyen esetben GyK-s válaszok nélkül is felmerüljön bennük: "el kéne mondanom neki mi a szitu mert ez így tisztességtelen"?
2014. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!