Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú csoporttársam, aki mostanában feltünően sokat érdeklődik irántam. Gyakran néz, múltkor mikor beértem engem nézett végig, amíg le nem ültem az egyik székre. Sokszor odaül mellém vagy odajön beszélgetni hozzám. Ha beérek reggel és meglát örül nekem és mosolyog.

De nem tudom, hogy most ez csak barátkozás akar lenni vagy tetszem neki? Mostanában csinálja 1-2 hete, eddig nem nagyon foglalkozott velem.


2015. dec. 19. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez semmit se jelent egyenlőre, majd maximum ha rád ír tisztább lesz a kép mit akar
2015. dec. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindennap odajön hozzám és folyton néz

És csak velem viselkedik így, a többiekkel akivel barátkozik szerintem nem.

2015. dec. 19. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát oké, de akkor sem jelent semmit, biztos neki más vagy mint a többi, fiúként mondom, ez lehet a tetszéstől a barátkozásig bármi amíg nincs konkrétum
2015. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen konkrétum?
2015. dec. 19. 02:34
 5/6 Caerus ***** válasza:
Kérdező, ő folyamatosan érdeklődik. A kérdés az, te mit szeretnél tőle? Tetszik neked?
2015. dec. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tetszik nekem
2015. dec. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!