Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96ladys kérdése:

Szerintetek mennyire lehet tartós a kapcsolat egy külföldivel?

Figyelt kérdés
Na jo mondom a szitut: Húsz éves vagyok és eddig nem volt barátom, mert nem érdekelt igazán senki. Aztán összeismerkedtem egy német sráccal az interneten, egyébként vietnámi. Nagy utazó, nagyon jo fej, két lábbal áll a földön es igazán kedves.(neki is csak egy rövid kapcsolata volt idáig) Érdeklődik is utánam és a nyáron jön Magyarországra. Azt mondja szeretne velem majd járni. Szerintetek ez mennyire reális dolog? Úgy értem nem teljesen elvetett az egész ötlet? Lehet belőle valami komoly ? (Egyébként angolul beszélgetünk.)

2016. jan. 14. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tudtok normálisan kommunikálni,akkor igen,lehet belőle valami.

Kérdés,hol nőtt fel a srác,és milyen szellemben nevelték.

Az ázsiaiak más értékrend,más szellemiség szerint nevelik a gyerekeiket,ebből komoly értékrendbeli különbségek adódhatnak,ezeket mielőbb le kell tisztázni.

Az a vicc,hogy manapság az egyik leggyakoribb váló,szakító ok is ez,még 2 európában nevelkedett,európai értékrend szerint nevelt emberek között is.

2016. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
komoly szinte kizart, nehany het dugas aztan ennyi.
2016. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyi időre jön nyáron Magyarországra? Csak 1-2 hetes nyaralásra? Utána mi történne? Megbeszélnétek hogy kapcsolatban vagytok, és utána rendszeresen utazgatnátok egymáshoz? Tudnád ezt vállalni?


Nekem kicsit ingatagnak tűnik ez az egész. Egyik barátnőm Erasmuson jött össze egy német sráccal, és 3 éve együtt vannak, de ott azért stabilabb alapról indult, mert 4 hónapig együtt voltak Németországban, mikor megismerkedtek. Utána a lány hazajött befejezni az egyetemet, de most már együtt élnek Németországban.


Ha csak nyáron találkoznátok először, én a helyetekben még nem terveznék nagyon kapcsolatot. Beszélhettek a neten, de ne éld bele magad. Sajnos simán benne van a pakliban, hogy nyárra már ellaposodik az egész, vagy nem is beszéltek, esetleg kiderülnek róla zavaró dolgok.


Amúgy az eredeti kérdésedre válaszolva, természetesen lehet komoly, tartós a kapcsolat egy külföldivel, ha mindketten elfogadjátok a másik értékrendjét, és hatékonyan tudtok kommunikálni. A ti esetetekben azonban sok a nehezítő tényező...

2016. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Semmi értelme. Találkozzatok, de pár tali / szex után semmi nem lesz belőle, messze van és nem fogtok egymásra várni. Ilyet az csinál, aki már annyira ki van éhezve, hogy bármi jó neki, csak legyen.

Értsétek már meg végre, hogy a távkapcsolatnak semmi értelme! Gondolj már bele egy kicsit, hogy fog ez működni?

2016. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem látom értelmét a távkapcsolatnak. Természetesen lehet belőle komoly, van rá több sikeres példa is az én ismertségi körömből pl, de az egyikőtöknek oda kell költözni a másikhoz, hogy értelme is legyen a dolognak. Nekem több külföldi párom is volt, mindegyik itt tartózkodott, mert itt tanult, vagy dolgozott, így azért ez teljesen olyan volt, mintha magyarral lettem volna. Szerintem a találkozó megér egy próbát, aztán ha tényleg egy hullámhosszon vagytok, és az egyikőtök bevállalja, akkor költözzetek össze.
2016. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem már nem egy barátnőm ment hozzá/költözött össze külföldivel. :) a kérdés csak a türelem, bizalom, a végén úgyis létszükséglet az összeköltözés :)
2016. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, de ki költözik kihez, mikor? És ha az egyik nem akatja otthagyni az országát? Akkor mi van? Mikor már megszerette? Gondolkozzatok.
2016. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyan országban élek, amit bárki szívesen itt hagy :D
2016. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem válogat, megkörnyékez a szerelem, és kész. :D
2016. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tüdérországban igen.
2016. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!