Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a legromantikusabb dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legromantikusabb dolgok, amiket férfiak tettek eddig nektek, értetek? Férfiak, milyen romantikus gesztusokat szoktatok tenni a nőknek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Csak miattam, én pedig a dinok miatt mentem Londonba kikapcsolódni. Pont le volt zárva a részleg, és kikönyörögte hogy bejussunk :)

A tengerparton naplementekor kérte meg a kezem, olyan részen ahol csak mi voltunk..

Volt hogy spontán elmentünk egy üveg borral piknikezni, vagy forralt borral ha tél volt..

És amit imádok máig (12év után) hagy üeglepi cetliket, üzeneteket a lakásban. Legutóbb például hűtőre mágnes pöttyökkel kiírta, hogy szeret.

De a legfontosabb hogy érezteti mindig mellettem áll, mi ketten mindent megoldunk...

2016. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Bekötötte a kolbászát piros masnival, és reggel elémállt, hogy boldog szülinapot.

Bontsam ki az ajándékot!

Ettől romantikusabb dolog nem történt még velem.

2016. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a párom (még?), de meglepően sokat tud rólam, pedig nem tudunk rendszeresen beszélgetni, nagyon figyelmes és gondoskodó velem, kérdés, kérés nélkül, mint hogyha már hosszú párkapcsolatban élnénk. Volt már párkapcsolatom, de ilyen még senkivel nem volt.
2016. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Mikor egy hétig nem tudtunk találkozni, meglepett egy gyönyörűszép csokorral, amiben hét szál rózsa volt.

Szerelmeslevelet, vagy ha magam alatt vagyok, bátorító levelet ír és elküldi postán.

Bemutatott a családjának és a legjobb barátjának.

Nagyon kedves anyukámmal.

Folyton elmondja, mennyire szeret és hogy mindenben mellettem áll.

2016. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!