Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, hogy ilyen nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy ilyen nőket tartom igazi nőknek?

Figyelt kérdés

Akinél nem számít az, hogy mennyit beszélek, nem vagyok valami beszédes. Nem érdekli az, hogy milyen végzettségem van, milyen munkám, ha többet ért el az életben, mint én nem zavarná nem lenne emiatt kisebbségi komplexusom. Nem zavarná az, hogy nem vagyok valami domináns és nem vagyok mindig mindenben határozott.

Azt nézné, hogy milyen ember vagyok legbelül és teljesen megismerne nem csak felületesen. Sok időt töltenénk együtt, hozzábújnék és csendben ellenénk, persze nem csak otthon lennénk hanem közösen kitalálnánk valami programot mint pl. túrázás, hajókirándulás, étterem. Szeretnék olyan lányt találni aki elfogad olyannak amilyen vagyok és szeret.


2015. szept. 15. 14:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, en ilyen lany vagyok,bar a hatarozatlansag egy kicsit zavaro. Sok sikert!

18/L

2015. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Magyarán nem vagy domináns, de attól még rendes srác vagy csak introvertált. Szerintem simán jó ez így is.
2015. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%
Te egy tipikus tutyimutyi pasas vagy, azt kell mondjam. Az most mindegy, hogy normális vagy nem, mert olyan nem létezik, hogy normális. Valószínűleg a domináns személyiségű nőknél lehet esélyed, szeretni fogják, hogy kedvükre irányíthatnak. A csendes, visszahúzódóbb lányokat felejtsd el szerintem.
2015. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak az az elvárás nem túl korrekt, hogy ne érdekelje az, hogy mivel foglalkozol.
2015. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Férfiként mondom neked, ezzel sincs semmi baj, amit te leírtál magadról DE miért téged választanának a nők, ha választhatnak olyat is, aki hozza a jó tulajdonságokat, és mellette szenvedéllyel tud szeretni, és van bátorsága élni. Aki mellett az élet ÉLET és meri ragyogtatni a nőt maga mellett. A nők tényleg az élettel teli, jó kisugárzású férfiakat kedvelik. ;)

Aki azt állítja, hogy csak a külső számít, meg a pénz egy nő szemében stb... az még vagy sohasem nőzött vagy hazudik. Egy értelmes nő sem csak külső alapján választ párt. Sokkal fontosabb nekik, hogy olyat találjanak maguk mellé, aki ténylegesen is odateszi magát egy kapcsolatban, és lehet rá számítani, megnevetteti és érezteti vele, hogy szereti. :)

Remélem segítettem.


22/F

2015. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Te csak azt írtad le, a nő mit vegyen illetve ne vegyen figyelembe, ha veled jön össze, de ettől még nem lesz valaki "igazi" nő.


Amúgy bizonyára sok ilyen lányt találsz. Én személy szerint majdnem megfelelnék ennek, de részemről a belső tulajdonságoknál a határozottság és dominancia meglehetősen fontos szempontok, így engem zavarna ezek hiánya. Egyébként meg persze, vannak lányok, akiknek elég az, amit te tudsz nyújtani, kérdés, hogy találkoztok-e.


De azért az, hogy a nőiségük tetején álló nők számodra csak akkor vannak ott, ha téged szeretnek, és magáról a lányról amúgy semmit sem tudunk, az nekem kicsit fura :D

2015. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális, nem is értem a bizonytalanságot. :)
2015. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan nő, aki passzol hozzád, de ezek sablonok.

Nem vagy beszédes? A legtöbb férfi nem kifejezetten beszédes, a sok beszédet inkább nőkre jellemző tulajdonságnak mondják.

Nem vagy mindig mindenben határozott? Ez már szűkíti a kört, de nem reménytelen a helyzet, mert vannak nők, akiket ez nem érdekel, szeretnek anyáskodni. Azt nem mondom, hogy hasonlóan határozatlan nő mellett horgonyozz le, mert soha semerre nem fogtok elmozdulni, ha egyik fél sem tud határozott lenni, bár ha pont az zökkentene ki ebből, ha valaki még nálad is határozatlanabb lenne, még előnyödre is válhatna.

A többi túl általános dolog.

2015. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kell az, hogy irányítson inkább ne legyen az, hogy valamelyikünknek hordania kéne a nadrágot. Tekintsük egymást egyenrangúnak és szünjön meg a te és én amiből mi leszünk. Én csak ennyit szeretnék, békében élni egymás mellett.
2015. szept. 15. 14:51
 10/30 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nem normális, mivel mindenki, aki nőnek vallja magát, igazi nő, és kvára nem a te reszortod eldönteni, hogy ki "igazi" és ki nem. Mert a többi milyen nő? Képzeletbeli? Fantáziavilágbeli? Jaj, vidd ezt a szar elitizmust máshová.
2015. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!