Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha barátnőjének nem kedveskedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőjének nem kedveskedik?

Figyelt kérdés
Az a fiu aki baratnőjének,nem kedveskedik,de a barátnője igen,meg elvárja a barátnőjétől akkor nem is tartja csinosnak a lányt vagy mért ilyenek a fiuk?

2016. jan. 16. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, csak vannak fiúk, akik erre nem képesek. Egyszerűen utálnak ajándékozni. Tudom, nőként ezt fel nem fogod, de a férfi agy másképp működik. Ne izgulj, szeret ő téged, csak egyszerűen máshogy mutatja ki.
2016. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szóban forgó srác egy önző egosita. Mi az, hogy valaki valamit elvár egy kapcsolatban? Talán szeretnénk valamit, és nem követelődzünk.


És a szóban forgó srác csak kihasználja a csajt, a csaj meg elég h..lye, hogy ezt nem veszi észre.


És itt most nem a csinosságról van szó. Nem is értem, hogy ez most hogy jött ide?!

2016. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem vettem figyelembe, hogy ő viszont elvárja. Ezesetben egy hülyével van dolgunk, azokkal meg nem foglalkozom. Te se tedd!
2016. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert aki jol nez ki elhalmozzak ajandekokkal a baratjuk ,
2016. jan. 16. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Hűűű.. kislány, agyilag még egyáltalán nem nőttél még fel!


Akkor felvilágosítalak, ha már ezt senki se tette meg:

AZÉRT MERT CSINIBABUCI VAGY, MÉG NEM FOGSZ MINDEN NAP AJÁNDÉKOKAT KAPNI! Mert akkor el lennél kényeztetve és azt a pasik meg nem akarják!


És még valami: a CSINOSSÁG NEM FÜGG ÖSSZE AZ AJÁNDÉKOKKAL!


Te jó ég, hány éves vagy kislány, hogy ilyen szinten vagy?

A TINI kategória lejjebb található!

2016. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És azt még elfelejtettem leírni: A PÁRKAPCSOLAT NEM FIZIKAI AJÁNDÉKOZÁSRÓL SZÓL!


De majd, ha egyszer felnőlsz majd ezt meg fogod érteni!

2016. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon butuska lehetsz, ha azt hiszed, a külsődnek bármi köze van ahhoz, hogy a srác tojik a fejedre és kihasznál.. Az ilyenekből lesz a legjobb áldozat.
2016. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rajuk, csak azert nem kedveskedik neked mert nem vagy eleg csinos. Aki eleg szep az tenyleg megkap mindent.
2016. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eljenyesztetett liba,probalok csinos lenni,de azt vettem eszre aku szebb azzal jobban kedvesek,en is probalok szep lenni.de ahogy te montad ilyen eljenyesztetett plazak azokkal jobban kedvesek
2016. jan. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!