Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy művész (lélek) legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy művész (lélek) legjobban egy másik művész (lélek) kel tudna boldog lenni? Ha a párja nem az vagy csak kicsit, az hosszutávon okoz benne hiányérzetet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert az egyik nagyobb trehány, mint a másik, az életképességük meg egyenlő a nullával.
2016. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy művész lélekkel élek együtt lakótársi szinten. Én mérnök vagyok, szóval nálam a válasz igen vagy nem.

Keveset találkozunk, így jól elvagyunk, de ha már 5 mondatnál többet beszélgetünk érzem, hogy valamelyikünknek hamarosan el fog gurulni a gyógyszere, annyira nem vagyunk egy kaliber.

Ő a földtől elrugaszkodottan él, én meg hozzáragadtan. Nincsen ezzel semmi gond, mivel elfogadom, hogy különbözőek vagyunk és nem nézek le ezért senkit, de elképzelni sem tudom az életemet egy ilyen ember mellett. Hozzá olyan ember illik, amilyen ő. Hozzám meg olyan, amilyen én vagyok.

2016. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első, szerintem a rendszeretet vagy annak hiánya pl. a lustasággal , neveltetéssel függ össze, nem a művészi hajlammal. sőt, szerintem több művész van, aki rendben tartja a probatermét vagy műtermét, mint ahány nem. az életképtelenség sem hivatáshoz vagy tehetséghet kötött, sőt, a művészi tehetség általában ambiciokkal jár együtt , amit csak fokozhatnak a sikerek. és mivel sok befutott művész él a világban, meg sok olyan, aki csak másodlagosan foglalkozik vele és ez kielégiti, sikerélményt nyúnt neki, ezért sztem nem igazán életképtelenek. ha valaki életképtelen, az fakadhat kishitűségből , depressziobol, akaraterő hiányábol..stb., de nem függ össze a választott hivatással .
2016. jan. 17. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

#3


Próbatermék, műtermét igen, azonkívül viszont minden szalad... De ilyenek még az elvont professzorok és a "lakberendezők" (művészetnek minősül ez a bohóckodás?) is.

2016. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#3


Hát ha elég hosszú a pajesz akkor díjak seregét söpörheti be a művész kriksz-kraksz "művekkel" is.

2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam "művészléleknek", de foglalkozom művészetekkel és nem tudnám magam elképzelni megkeseredett materialisták oldalán.
2016. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 Te hülye vagy bmeg...


Kérdező, nem hiszem. Engem legalábbis nem zavarna, sőt, van az a mondás, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában... :D

2016. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most művész = egy normál festő, szobrász vagy = azokkal a "művész" bohócokkal akik a bárban is "egy cseresznyét kérek amely női parfümben úszik, férfikalapban..." meg a krikszkraksz művekre magyarázzák meg, hogy az mennyire jó, miközben a tényleg szép festményeket leósdizzák ("régies") és csak a "modern" a jó ami vonal-vonal-négyzet-vonal-firka-egy félbevágott emberi fj - vonal - négyzet és milyen szép...
2016. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha különböző foglalkozásúak, de igazából egy jó párkapcsolatban ez nem okozhat gondot.
2016. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!