Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Vannak itt olyanok, akiknek művész lélek a férje/barátja? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A férjem 36 éves én 28 vagyok.10 éve vagyunk házasok.Mindig is a gitárjának az ecsetének élt imádja a természetet.Van egy külön szobája a házban,ahova nekem nincs bejárásom,amikor ő alkot.Gyönyörűeket fest mindig magával ragad.Minden nap hoz virágot,verset ír vagy zenél nekem.Sosem veszekszünk,mert vele egyszerűen nem lehet,olyan nyugodt.Nagyon egysíkúnak érzem néha ezt az egészet,néha már unalmas.Gyereket szeretnék,de félek ezzel felborítanám az ő világát,sosem mondta,hogy gyereket szeretne.Hogy mondjam el neki? Ti hogy viselitek?
2012. júl. 5. 12:50
 1/5 lekváros tészta ***** válasza:

érdekes szerintem kérdezz rá nyugodtan. 10 év házasság után

szerintem már természetes lenne... az hogy művész e vagy sem semmi köze ahhoz hogy szeretne e gyereket vagy sem..

2012. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez tok vonzo, jofejek.. persze vannak uncsi alfajaik, azoktol menekulnek:)

Sztem vessd fel neki nyugodtan, o is biztosan gondolt mar ra, ok ilyen romantikus tipusok fejben, ha nem is mondjak:)

2012. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Exem zongorált. 7 évig voltunk együtt.

Valami igazságod van az egysíku meg az unalom jelzőkkel.

Nagyon nagyon szerettük egymást, és úgy is váltunk szét. Nem ment pedig hányszor kezdtük újra mert nem bírtuk egymás nélkül. Nagyon rossz volt, aztán összejöttem egy csajjal, lassan lassan nem hirtelen szerelmesek lettünk...

2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés:) Remélem van rá jó megoldás,mert én festek és még nincs párom..
2012. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fesd le neki :D de tényleg.. :D
2012. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!