Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan veletek, hogy egy hosszú kapcsolat után beleugrottatok egy másikba, amiről azt hittétek, hogy még jobb, de később észbe kaptatok, hogy hiányzik a másik?

Figyelt kérdés
És ti kezdeményeztétek a szakítást.

2016. jan. 17. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért válaszolok ha nem baj.

Mi december elején szakítottunk (én voltam a rossz) 3 év után. Az első héten sírva könyörgött hogy adjunk még időt egymásnak mert ennek nem lehet így vége. Beleegyeztem, erre a másik héten összejött valakivel. Igaz én szakítottam, de még így is rosszul esett, ezt meg is mondtam neki, erre leugatott hogy tönkre tettem az életet, hagyjam már békén, most neki így jó és végre megint boldog.

Most boldog = mert van új barátnő, mégis én vagyok a rossz ember, mert én mertem elsőnek kimondani amit mindketten tudtunk már, hogy nem megy => mégig azt mondja tönkre tettem az életet és többé ne is keressem. Én ebből azt szürtem le hogy csak beleugrott ebbe az új barátnő dologba és még véletlenül se olyan boldog, amilyennek mondja magát.

Szóval ja, ez a pasiknál előfordul.

25N

2016. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom 3 év után, a szakítás másnapján már mással volt. Írta nekem, hogy komoly dolog is lehet belőle, meg hogy ő az igazi... rá 3 hétre visszajött hozzám. Azóta eltelt 2 év, most megint szakított, mert hogy majd talál olyan lányt, aki ugyanolyan, mint ő. :D
2016. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!