Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bejönnek nektek a ragaszkodóbb, érzelmesebb, ölelésekre és csókokra vágyó nők? Hosszú távon is meg tudnátok adni mindezt nekik?

Figyelt kérdés
Nem taktikáról beszélünk ezesetben, hanem őszinte érzelmekről. Vannak srácok, akik a magukat kérető, sokkal nehezebben megkapható lányokat szeretik, s ez a ragaszkodás számukra ciki lehet.

2015. dec. 21. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a ragaszkodása nem megy át abba, hogy ki akarjon sajátítani magának, akkor igen. 28F
2015. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hosszabb távra csak ilyen nővel tudnék tervezni, és csak őszintén. Nem értem az olyan srácokat akiket leírtál.
2015. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Sose értettem,hogy miért szereti valaki,ha a másik elutasítja. Én akkor ott is hagyom. Amit leírtál,az jó :)
2015. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Én is ilyennek tartom magam.
2015. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én próbáltam hosszú távon megadni ezt egy lánynak. Megunta. Azt mondta, hogy neki ez így nem jó, hogy nem kell harcolnia semmiért. Köszi :)


Aztán jött a következő barátnőm, ő meg egyszer csak otthagyott szó nélkül. Előtte nem volt sem veszekedés, sem szóváltás és utána sem tudtam meg, hogy miért. Azóta nem láttam, pár semleges szót váltottunk. Pedig én mindig az ilyen lányokat kerestem mert én is elég érzelmesre sikerültem (ami a hétköznapokban lehet nem látszik de a 4 fal között más a helyzet, ott őszinte vagyok). Viszont elég nehéz ilyen lányt találni manapság mert elég felszínes lett mindenki.

2015. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy bepofátlankodtam közétek.

Örülök neki, hogy vagytok még páran, akiknek ezek fontosak!

2015. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és a páromnak is nagyon fontos volt a párválasztásnál hogy bújós és ragaszkodó legyen! :-)
2015. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem már hagytak ott emiatt (nő vagyok). Pedig még ki sem mutattam annyira.
2021. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!