Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben melyik a jobb megoldás? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb egy éve ismerjük egymást, fél éve kezdett kialakulni köztünk valami. Eltöltöttünk együtt egy nagyon jó napot és akkor jöttünk rá, hogy mennyire kedveljük egymást és onnantól kezdve valami elindult mindkettőnkben. Akkor még mindketten kapcsolatban voltunk évek óta, de az a nap mindkettőnket rádöbbentett arra, hogy milyen rég éreztük magunkat ennyire jól és mennyire nem működnek már a kapcsolataink. Ők pár hét múlva szakítottak is, szétköltöztek. Én sajnos nem tudtam ilyen könnyen meglépni a dolgokat, az előző párom volt az első komoly kapcsolatom, ő nagyon szeret még most is és nem bírtam elengedni, szerintem a végén már inkább sajnálat volt bennem felé. Hónapokig húztam a dolgot, közben ha a másik sráccal találkoztam, alig bírtunk magunkkal, és egyre jobban megszerettük egymást. Viszont egy idő után ő elkezdett találkozgatni valakivel, akit eleinte nem is igazán kedvelt, de aztán valahogy úgy döntött, hogy megpróbálja vele. Elvileg még most se jöttek össze, ritkán is találkoznak, de mindig azt hajtogatja, hogy akkor is megpróbálja vele, bár nem tudja mi lesz belőle. Én lassan 3 hónapja szakítottam az előző párommal, azóta teljesen lezártam vele mindent. A jelenlegi srácnak elmondtam már akkor, hogy én szeretném, ha vele kialakulna valami komolyabb, bár tudom, hogy elcsesztem azzal, hogy eddig húztam. Ő mindig csak azt mondogatja, hogy sajnálja, mert tudja, hogy mennyire jól működne velem, bosszantja, hogy csak most álltam elé ezzel, stb. Ez megy 3 hónapja, ezalatt sokszor összekeveredtünk, ha kettesben vagyunk, soha nem bírunk magunkkal, mindig elkap minket a hév. Ezenkívül lelkileg is nagyon közel vagyunk egymáshoz, ha baj van vagy éppen valami jó történik mindig egymást keressük, szinte mindent megbeszélünk. Én pár hete eljutottam arra a szinte, hogy magamnak is beismertem, hogy beleszerettem. Találkozgattam közben másokkal is, de valahogy senki nem érdekelt, közben is sokszor eszembe jutott. Meséltem neki arról, hogy találkozom mással és látszott rajta, hogy zavarja és féltékeny, bármennyire próbálta leplezni, ismerem már ennyire.

A napokban azon gondolkoztam, hogy elmondom neki, hogy szeretem. De félek, hogy ezzel csak rontok a helyzeten. Nem tudom meg merjem lépni ezt vagy inkább maradjon minden ennyiben és próbáljam a sorsra bízni és tovább sodródni.



2015. szept. 12. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint a nyulak...


Baromira rendet kéne tenned a fejedben.

2015. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!