Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti örülnétek egy ilyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A barátomnak februárban lesz a születésnapja és találtam egy nagyon jó ajánlatot, 3 napos wellnes hétvége,balaton parton. Meg is rendeltem, plusz dolgokkal. Annyi lenne a dolog hülye fele hogy ajándékba "adom" hogy közösen menjünk el nyilván, de mivel nekem nincs kocsim nem birom azt mondani hogy dobja össze a cuccát elmegyünk vhova, hanem neki kéne levezetnie oda. Ez bunkóság így szerintetek? Vagy ezt a részét is nekem kéne kifizetnem?


Nem tudom mikor érdemes szólnom neki, mert azért félig meglepetésbe is szeretném de azért számoljon arra hogy azon a pár napon ne nagyon tervezzen semmit.. ? 1 héttel előtte?


2016. jan. 17. 22:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 31. születésnapját fogja ünnepelni :)
2016. jan. 17. 22:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, normális embernek eszébe sem jutna egyáltalán ilyen, hogy miért ő fizeti a benzint, főleg azután, hogy 3 napos közös wellnesezést szerveznek neki..:) 1 héttel előtte mindenképpen, te ismered, hogy mennyire elfoglalt, mászkálós, spontán vagy előre tervező, szóval ehhez próbálj alkalmazkodni.
2016. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kis ötlet
2016. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Remélem én is hogy örülni fog neki, kicsit korai egy hónappal előtte de csak most volt ilyen jó kedvezménnyel igénybevehető :)

2016. jan. 17. 23:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most szólj neki, hogy tudjon tervezni de ez elég jó ötlet. Nem tudom hol laktok, én a Balcsi parton szóval innen nézve kicsit más a történet de nyugodtan elmondhatod neki most is, ha valami nem úgy jönne ki akkor még legyen idő változtatni. Értékelni fogja már a szándékot is :)
2016. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó ötlet, de már most szólj, hogy ne menjen sehova. lehet rokonok is akarnak majd valami programot, és akkor még időben kell szólni hogy majd máskor mentek hozzájuk ünnepelni. és nem bunkóság, örülni fog szerintem :)
2016. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Őszintén bevallom, én nem örülnék neki.

Nekem jelent plusz munkát, időt és macerát. Lehet, nem is érek rá és, ha már le is van fixálva az időpont akkor máris korlátozva érezném magam, mint valami kötelező programon ahol még jól éreznem magam is kötelező.

Úgy gondolom jobb az ilyen dolgokat közösen megbeszélni, mindketten vesztek ki szabadságot és úgy elmentek. De ez a derült égből villámcsapás jellegű kötelező időtöltés nem a legjobb ötlet.

2016. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szerencsére neki kötetlen a munkaideje, vállalkozása van.

Nekem pedig azon a hétvégén nem kéne dolgoznom.


Remélem ezen kívül más problémája neki nem lenne, nyilván én ismerem meg nekem kell eldönteni hogy jó ötlet e (és nyilván ugy döntöttem hogy igen jó) csak ilyen apró kérdésekben nem tudtam a választ annak ellenére sem hogy majdnem 2 éve vagyunk együtt..

Kinek hogy illik ilyenkor fizetni stb mert hiába csak ő a szülinapos.. :)

2016. jan. 17. 23:23
 9/13 A kérdező kommentje:
De azért köszi ez is lehetett volna egy vélemény hogy miért jött volna ki rosszul...
2016. jan. 17. 23:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nyilván magamra vonatkoztatva írtam le a válaszom, lévén őt nem ismerem.
2016. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!