Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban mit várnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mit várnak el az embertől? Mi az amit csinálni kell ahhoz, hogy a vége ne az legyen, hogy szakítás, mert "ez inkább barátság. "?

Figyelt kérdés

Saját szemszögemből a kérdés inkább az, hogy a nők mit várnának el. Mindig az a vége a dolgoknak, hogy elhidegülés és kapok egy "ez inkább barátság" kezdetű dumát, mint a szakító-ok megnevezése. És ez már inkább trend. Sőt, ha őszinte akarok lenni akkor eddig 100%-ban ez történt. Fogalmam nincs, mit csinálok rosszul. Minden témában szívesen beszélgetek és bőségesen is, a határvonalaim meghúzom ugyan, de igyekszem csak akkor visszavonulni mögé, ha épp arra van szükségem, nem nyílok meg teljesen sosem (addig jó mindenkinek, azt hiszem), az érzéseim többségét magamban élem meg...


Egy szó mint száz - valami mindig félresikerül. Én próbálom a legjobbamat adni, úgy felépíteni a beszélgetéseket, hogy azok változatosak legyenek, próbálok romantikus lenni (nehezen megy, gátlásos vagyok). Kicsit mindig meg kell játszam magam (sajnos nálam nem jön be a "légy önmagad", mert akkor meg azért menekülne mindenki - szélsőéges ellentmondásaim vannak önmagammal szemben, egy testen belül Palpatine és Butters... Előadni jól tudom magam, ha van lehetőség előre megtervezni a dolgokat. SSőt. Ez az előre megtervezés eléggé jól jellemez engem. Nem nagyon megy a spontanitás. Emiatt sokan tartanak erőltetettnek. A gátlásaim miatt, mindent előre meg/eltervezek. Előre számolok mindenféle lehetsőséggel, kombinálok fejben és mindenre tudok 5-6 kifogást/füllentést, amik támadhatatlan alibik egy ideig.


Sokat tudnék süketelni erről, de azt hiszem ez nem a megfelelő hely és idő.



#idegesítő #romantika #elvárás #ellentmondás #baráti viszony #spontánság #őrült vagyok azt hiszem
2016. jan. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Testiséggel mi a helyzet? Hiába tudsz jókat beszélni valakivel, ha a szex nincs rendben.
2016. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Távkapcsolatban nem nagyon tudtunk találkozni, így ott nem volt ilyesmiről szó.

A másik is olyasmi volt, de ott összejártunk, voltak is dolgok, de konkrét szexre nem került sor. Így kompenzációként próbáltam még jobb lenni más területeken.


Sajnos szexuális téren eléggé nem vagyok rendben. Gátlásosság miatt, úgy érzem sosem lehetek olyan jó, mint mások, nem vagyok elégedett a saját alkatommal (ezen való dolgozás jelenleg sikeresen működik, pár hónap és úgy vélem már rá merem mondani magamra, hogy "rendben van".). Persze tökéletesen elégedett akkor sem leszek.


Szexnél még egy bajom van: Spontanitás hiánya. Nem tudom hogyan kell ezt csak úgy elkezdeni. Szóval nem este, egy meghatározott módon, hanem csak úgy... Én mindig úgy érzem hogy erőltetéém, így nem erőltetem. Amit mindenképp el akarok kerülni azok az alábbi mondatok: "te akartad annyira" "szexmániás vagy" "mégis mit gondolsz magadról?"


Meg ezen is előre agyalok, valahogy mindig bennem van, hogy ez olyan dolog, ahol teljesíteni kell különben ki leszek dobva. Ezért nem is élvezem igazán. Persze élvezem, de nem felhőtlenül (ezt el sem tudom képzelni még) hanem fizikailag egy kicsit, de hogyan lehet jobban, ha közben a cél az hogy a másik élvezze? Nem jut idő a sajátoméra.


Csókolózni viszont nem nagyon szeretek egyelőre... Nem is megy valami fényesen. Mindig úgy érzem hogy meg fogom kapni, hogy milyen rossz vagyok ebben is.


Meg sok dolog van ami érdekel, ami izgató nekem, de sosem meséek róla, mert félek a megítéléstől, elítéléstől. Vagy hogy "szánalmas"-nak fogja titulálni a másik és megint ki leszek dobva.


Áh, most lesz az hogy aki idejön mind annak is fog mondani meg azt hogy "megérdemled, te vesztes" :(

2016. jan. 19. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy vesztes, de a legtöbb nőnek egy párkapcsolatban igenis fontos az intimitás, a csók, a szex. Enélkül tényleg akár barátok is lehetnétek.


Legyen egy kis önbizalmad, és ne félj ennyire a kudarctól! Ne parázz rá, gyakorlat teszi a mestert ;)

2016. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) csókolózz a csajoddal, érintsd meg, enélkül tényleg csak barátság némi extrával

2) a pasik általában "szexmániások", többet akarnak belőle ami imponál a nőknek (legalábbis nekem igen)

3) dolgozz a gátlásaidon, merj egy kicsit spontán lenni

4) ne beszélj annyi témáról annyira belsőségesen, mert azt a látszatot kelti, hogy már ismernek és unalmasnak tartanak

5) dolgozz a testeden de sose mondd egy nőnek hogy nem tetszem magamnak, magabiztosan jó vagyok csak még jobb akarok lenni

Talán így hirtelen ennyi :D

2016. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!