Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerethet engem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethet engem a barátom mikor ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Vagyis hát nem ronda, mert amúgy szép lennék, csak el vagyok kicsit hízva. Nem vagyok bálna, de ha folytatnám az eddigi életmódomat akkor előbb utóbb az lennék. Tokám már így is van (szégyellem is nagyon), széles a csípőm, és a combjaim is vastagok.

Egyetlen előnyöm hogy nagyok a melleim amiket szeret is. Azt mondja hogy szeret, csinos vagyok és szép is. De olyan sokáig várt barátnőre (majdnem 25 évig) hogy attól félek hogy "beéri" velem. Hiszen ki ne akarna egy szép, modell alakú csinos lányt?

Életmódot váltottam, amiben támogat a párom is, de egyenlőre még a jelent látom és félek hogy a barátomnak hamarosan elmegy a testem miatt a kedve tőlem :S

Mit tegyek? Az önbizalmam a béka feneke alatt van :S


2016. jan. 20. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Mivel nő vagy nem lehetsz ronda. Az a férfiak "kiváltsága". Mindjárt jönnek is a zászlós hadosztályok ezt igazolni. Giccsre, nyálra, felkészülj!
2016. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
94%

mert te vagy az ő hercegnője!


nem csak a testedet nézi,hanem mint egész szeret


te meg fogadd ezt el és ne gondolj ilyen butaságokat


te beláttad,hogy fogynod kell...ez jó, tedd...de ne mérgezd meg a kapcsolatotokat buta gondolatokkal

2016. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos önbizalom hiányban szenvedsz. Tipikusan az ő mentalitásuk az, hogy "biztos, hogy én megfelelek neki?", "attól félek, hogy "beéri" velem", "hiszen ki ne akarna egy szebbet maga mellé, úgyis csúnya vagyok"..stb.


Fogadd el magad, és fogd fel, hogy szeret téged, elfogad olyannak, amilyen vagy!


Az önbizalmadon úgy tudsz segíteni, ha elkezdesz önfejlesztő könyveket olvasni, lefogysz, ezáltal növelni fogják majd az egódat, és emiatt önbizalmad is lesz remélhetőleg.

2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nagyon sok mindenki nincs kibékülve az alakjával és nem is tökéletes.
2016. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert ő nem lát rondának ennyi
2016. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugy szerethet, hogy nem csak a vekony lanyokat lehet szeretni.
2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LazyJones ***** válasza:
Fegyverrel kényszeríted, hogy veled maradjon, vagy erényövet tettél rá? Mert ha egyiket sem, semmi oka nincs arra, hogy veled legyen. Hacsak az nem, hogy szeret...
2016. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jót fog tenni, ha lefogysz. Nem a barátod miatt (hiszen ő akkor is tudta, hogy nézel ki, amikor összejött Veled, és a férfiak egy része kifejezetten kedveli a husis nőket), hanem magad miatt.

Én is kövér vagyok, és én sem tudok úgy szexelni, hogy ne azon gondolkoznék, milyen ocsmány látvány lehet ez kívülről. A testemet sem tartom női testnek, hanem egy rakás undorító zsíros hányadéknak. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy a pasinak tetszek-e vagy nem. Legfeljebb azt gondolom, hogy szar az ízlése, vagy hogy azért van velem, mert nem elég jó ahhoz, hogy jobb nőt megszerezzen.

Vagyis pont azt csinálom, mint Te, kivetítem a másikra a magammal szembeni elégedetlenségemet, és ez meg sértő a másikkal szemben.

2016. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!