Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom narcisztikus, attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom narcisztikus, attol meg szerethet?

Figyelt kérdés
A baratom eleg narcisztikus,eleg sokszor csak magarol beszel,olyan erzesem van sokszor h nem erdekli amit en mondok. Akkor amikor problemam van probal segiteni,de nekem megis olyan erzesem van h nem erdeklem elegge. Mindig mondja h szeret,meg is tesz dolgokat amik azt mutatjak h tenyleg szeret,neha viszont olyan dolgokat csinal amik nekem az ellenkezojere utalnak. Az lehet h en vok tulerzekeny. De az teny h o meg narcisztikus. Es eleg sokszor erzem semminek magam mellette. Szerethet v ez eselytelen egy narcisztikus hajlamokkal rendelkezo embernel?
2015. okt. 30. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikusok is éreznek, a gond azzal van, hogy képtelenek empátiára, a másik szempontjainak figyelelembe vételére. Úgy szeretnek másokat, mint valami használati tárgyat: szükségük van rá, ragaszkodnak hozzá, de uralni, birtokolni, kontrollálni akarják a saját igényeiknek megfelelően. Ha jót akarsz magadnak, szakíts!
2015. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez a megfelelo kifejezes,ugy szeret mint vmi hasznalati targyat. Es en vigyazok arra h ne bantsam meg amivel tudom h megsertem,de forditott esetben hiaba mondom el szazszor h ez zavar,akk is azt csinalja.
2015. okt. 30. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a narcisztikusok egy kiírtandó faj lennének, csak senki nincs elég bátor hozzá :(
2015. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3: Tény, hogy ártalmasak, de azért ki nem irtanám őket (a családommal kellene kezdenem...) Elég a távolságtartás...


Kérdező: ha alárendeled magad, rosszabb lesz! A nárcisztikusok csak azt tisztelik, aki képes kiállni magáért, eléri, amit akar. Ha tudsz valamit, amit ők nem, csodálni fognak és megbecsülek. De szeretni akkor sem tudnak mást magukon kívül, szóval ha valaha is kölcsönös kapcsolatra vágysz, akkor kerüld őket!

És SOHA ne szülj gyereket nárcisztikusnak, mert ez a legnagyobb kitolás egy gyerekkel szemben!

2015. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudsz ennyit a narcisztikusokrol?
2015. okt. 30. 15:14
 6/7 anonim válasza:
Kedves kérdező én is ebben a cipőben járok. :( Pontosan így érzek.
2015. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit írtál, mintha csak én írtam volna az én pasimról. Nem, nem tudnak szeretni sajnos, csak azt az érzést szeretik, hogy őket szeretik.:-/
2016. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!